zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Golden Egg: Výborný fast food, kde hrají hlavní roli vejce!
Autor: Prima Fresh Golden Egg: Výborný fast food, kde hrají hlavní roli vejce!

Golden Egg: Výborný fast food, kde hrají hlavní roli vejce!

Jste milovníci vajec? Upřednostňujete kvalitu před kvantitou a máte rádi zodpovědný přístup k přírodě a hlavně sami k sobě? Chcete si zahřešit, ale možná ne tak úplně a raději byste zvolili zdravější variantu? Tím pádem Golden egg v pražské Seifertově ulici splňuje všechny vaše požadavky a vy si můžete pochutnat na kvalitním fast foodu servírovaném od srdce.
Prima FRESH , 05.08.2021

reklama

Nabídka pokrmů a nápojů v Golden egg na Dáme jídlo není tak široká, ale přesto si vybere úplně každý. Našim chuťovým buňkám neunikl Classic – burger s čedarem, volským okem, se spoustou křupavé slaniny a chipotle kečupem (170 Kč). Mňam! Tento burger je populární mezi zákazníky Dáme jídlo, a my se vůbec nedivíme! To samé se dá říct o Pigsty – o burgeru, který vyniká dokonalou chutí volského oka, čedaru a máslovou karamelizovanou cibulkou se slaninou (160 Kč). Za nás rozhodně skvělá varianta fast foodu, ze kterého nebudete mít plnou hlavu výčitek, ale spokojené bříško!

Opravdu výživná snídaně - skvělý způsob, jak odstartovat den!
Autor: Prima Fresh Opravdu výživná snídaně - skvělý způsob, jak odstartovat den!

Pokud však zrovna nemáte chuť na velké burgery, můžete si v Golden egg objednat další varianty jejich vaječných pokrmů. My doporučujeme zkusit ty nejlepší omelety na všechny způsoby! My jsme ochutnali omeletu s avokádem, granátovým jablkem a koriandrem v nadýchané briošce (150 Kč). Omeleta byla velmi vláčná a chutná, navíc kombinace vajíček a avokáda – kdo by to nemiloval? Omeletu najdete i ve variantě s houbami, rukolou a rajčátky nebo ještě s pažitkou, čedarem a karamelizovanou cibulkou.

V Golden egg můžete také ochutnat jejich domácí limonády. Za nás moc doporučujeme Black currant neboli černý rybíz se zeleným čajem, limetkou a citronem (60 Kč). Za vyzkoušení stojí také pomerančový fresh (90 Kč), který potěší každého, hlavně po ránu!

Nadýchaná omeleta s avokádem v briošce opravdu potěší
Autor: Prima Fresh Nadýchaná omeleta s avokádem v briošce opravdu potěší

Za nás je Golden egg správná volba pro výbornou snídani i chutný oběd. Všechna jídla obsahují vajíčka z volného chovu a jsou připravená bez GMO, takže kvalita surovin je bez pochyb. Již z balení bylo vidět, že všechny ingredience jsou stoprocentně čerstvé, a navíc pokrm lahodil i oku! Dovážka byla velmi rychlá, prakticky zabalená a při otevření jídlo neodolatelně vonělo! Celkový dojem je jenom pozitivní a všichni jsme si moc pochutnali!

Tak neváhejte a objednávejte na Dáme jídlo klidně i z pohodlí domova!

Vybíráme pro vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.

Dáme restaurace

Související témata: Dáme jídlo , restaurace Praha

reklama