zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Grilované papriky se sýrem
Autor: archiv Gurmet Grilované papriky se sýrem

Grilované papriky se sýrem

Hodnoceno: 1x
Období venkovního grilování je pomalu zde. Dnes pro vás máme vegetariánský recept, který můžete vyzkoušet jako přílohu ke šťavnatému masu, ale krásně poslouží i jako hlavní chod.
do 30 minut
2 porce

reklama

Postup

  1. Kapie opečte v troubě, nechte chvilku odpočinout a poté je oloupejte a zbavte semínek.
  2. Směs z nasekaných oliv a chilli rozdělte na papriky, přidejte lístky oregana, proužek sýra na grilování Halloumi a citronovou šťávu a kůru. Vytvořte balíčky, převažte je kuchyňským provázkem a ogrilujte.
  3. Prima tip: Místo sýra Halloumi s kyperským původem klidně použijte olešnický sýr El Grillo.

Gurmet Vaše škola vaření

Gurmet - archiv II.Měsíčník Gurmet (dříve Chef Gurmán) patří mezi nejlepší tuzemské časopisy o vaření už řadu let. Jeho velkou předností jsou vlastní recepty z dostupných surovin a s dobře vysvětleným postupem (některé krok za krokem), které pro focení připravují zkušení foodstylisté. Jsou tedy prověřené a všechny opravdu fungují! Za dlouhou dobu svého trvání Gurmet disponuje velkým archivem receptů, ze kterého pro vás pravidelně vybíráme ty nejlepší!

V aktuálních vydáních Gurmetu najdete řadu rubrik s klasickými či moderními tuzemskými i zajímavými regionálními pokrmy. Kromě domácích časopis představuje také jídla ze světových kuchyní (letos odstartoval projekt Gurmet kolem světa) a nezapomíná ani na zdravou výživu nebo vaření s dětmi a pro děti. Obsah Gurmetu doplňují zajímavé informace o známých, méně známých a sezonních surovinách, gastronomických trendech, dobrých restauracích či novinkách na trhu. Nenašli jste informaci, která vás zajímá? Ptejte se, odpověď najdete v poradně. S Gurmetem můžete také vyhrát v soutěžích nebo získat odměnu za dopis či výhodné předplatné. Přihlásit se můžete rovněž na kurzy vaření, které časopis pořádá každý měsíc (více na www.igurmet.cz).

Objednejte si roční předplatné časopisu Gurmet za speciální cenu 299 Kč! Více informací najdete ZDE.

reklama