Valentýnské tipy: čokoládové ovečky, pralinky nebo celé tabulky čokolády

Opět se nám blíží únorový svátek zamilovaných – sv. Valentýn. Chcete vyřešit dárky s předstihem? Máme pro vás první várku tipů, kterými jistě nepohrdnete.

Sladké hříchy od M&S

Den svatého Valentýna se neobejde bez hříšně čokoládových delikates. I letos M&S připravil speciální limitovanou edici valentýnských dobrot ve svůdném provedení. V hravém dezertovém menu jsou přepychové čokolády v krabičce ve tvaru srdce, ale také vtipný čokoládový jezevčík se slovní hříčkou I Looooong for you (Toooooužím po tobě), čokoládová rozpustná bomba Love bomb na horkou čokoládu s wow efektem nebo plněné čokoládové ovečky.

Pralinky Ferrero s láskou

Něžné a okouzlující – takové je valentýnské balení pralinek Raffaello v exkluzivní krabičce ve tvaru srdce. Pralinky s křupavou oplatkou, zdobené strouhaným kokosem a s celou mandlí uvnitř jsou tak ještě lákavější. Krásné 140 gramové balení zaručeně zapůsobí na každého, koho chcete v den zamilovaných potěšit.

Speciální pralinkové srdce je letos na Valentýna připraveno i ve variantě s pralinkami Mon Chéri. Všem milovníkům této pochoutky s třešní a likérem v hořké čokoládě tak můžete věnovat srdíčko z lásky a zároveň i sladký důvod k radosti.

Svátek lásky s Ajalou

Valentýn je rychlý svátek, proto jsme tu s Ajalou jen s rychlými tipy na valentýnské dárky. Vybrané tipy se hodí, pokud by někdo chtěl ve svátek zamilovaných jít cestou klasiky, ale být přitom originální. Klasickým dárkem je totiž čokoláda a všechny čokolády z čokoládovny Ajala mají ve složení 100 % lásky, takže ať sáhnete po jakékoliv, nešlápnete vedle.

Ale pokud chcete být ještě trochu originálnější, máme tu tipy na ty, které jsou pro svátek zamilovaných obzvlášť vhodné. Na Valentýna by totiž neměly chybět:

  • Květina, a proto Ajala doporučuje čokoládu rovnou s květy – Květy a pomeranče,
  • alkohol, a proto v Ajale najdete čokoládu rovnou s vínem - Víno,
  • a dárek pro milovanou, a proto má Ajala čokoládu pojmenovanou rovnou Pro ni, která voní vanilkou a je zasypaná okvětními plátky růže.

Seženete na webu Ajaly, v ceně od 109 do 135 korun.

Zdroj: TZ; zdroj foto: TZ

Pokud chcete své drahé polovičce spíš něco upéct sami, máme pro vás tipy na recepty!

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty