Sára Sihelská

Sára vystudovala obchodní akademii ve Stříbře. Poté pokračovala ve studiu na Vyšší odborné škole hotelnictví a turismu v Poděbradech.

Pracovala čtyři roky v Irsku jako barmanka a barmanka-supervizorka. Momentálně je kvůli vládním opatřením nezaměstnaná. Je svobodná a žije se spolubydlící. Do pořadu ji přihlásila její spolubydlící, protože si myslí o Sáře, že umí dobře vařit. Jako zábavu si pro své hosty připraví ochutnávku potravin. Menu Sára poskládala z jídel, která znějí fádně, ale ona chce své hosty překvapit a připravit je jinak.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je společenská, odhodlaná a cílevědomá. Je vždy pro každou „špatnost“ a má hodně temperamentu. Zároveň je i stydlivá, empatická a dobrosrdečná.

Zájmy: Jejím velkým koníčkem je cestování, sport, gastronomie, historie českých dějin a sledování dokumentů, seriálů a filmů. Má ráda čtení knih a soutěžení.

Vztah k vaření: K vaření má kladný vztah – vaří ráda a u toho sleduje své oblíbené seriály a filmy. Je to pro ni odpočinek.

Chutě: Mezi její oblíbená jídla patří mušle – slávky – a dále má ráda játra.

Nesnáší: Jí anebo alespoň ochutná vše.

Motto: V životě se řídí mottem: „Včera jsem byl chytrý, takže jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, takže měním sám sebe.“

Očekávání: Těší se na nové lidi, které pozná, zábavu a nové zkušenosti.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty