Monika Leová

Monika je nyní na mateřské dovolené. Studovala statistiku na Vysoké škole ekonomické a získala titul Inženýr. Její profesí je modelka a moderátorka. Pochází ze smíšeného manželství – maminka je Češka a tatínek Vietnamec.

Je vdaná za manžela Martina a společně mají pětiměsíční dceru Miu. Žijí v rodinném domečku, kde vyrůstala společně s rodiči, sestrou, bratrem, babičkou a dědečkem. Nyní žijí v domě jen s babičkou, která žije v dolním patře, a Monika s manželem jsou horním patře. Nabídku zúčastnit se speciálu přijala, protože Prostřeno! sleduje a vždy si to chtěla vyzkoušet. Výhru věnuje na charitu. Zvolila si asian fusion menu, protože se vzhledem k jejímu původu od ní očekává. Zvolená jídla má moc ráda a připravuje je doma. Časově nejsou náročná a měla by vše zvládnout. Zábavou bude kvíz o vaření s časovou bombou ze hry Máme rádi Česko.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je společenská, veselá, nekonfliktní, netrpělivá a trochu zbrklá.

Zájmy: Jejím velkým koníčkem je cestování a kempování. Má ráda sport – baví ji tanec, jízda na snowboardu, hraní beach volejbalu a pěší turistika. Hraje na kytaru a ukulele. Ráda tráví čas se svými přáteli.

Vztah k vaření: Vaří ráda, ne ale příliš složitá jídla.

Chutě: Nejraději připravuje těstoviny, protože jsou rychlé a dobré. Nejraději má vietnamskou a italskou kuchyni.

Nesnáší: Nejí houby. Nikdy by nesnědla červa.

Motto: V životě se řídí mottem: „Skoč, křídla roztáhneš cestou.“

Očekávání: Těší se, že se naučí nové recepty. Ona sama vaří nejčastěji jídla „à la co dům dal“.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty