Kateřina Jakoubková

Kateřina vystudovala vyšší odbornou školu – management dopravy. Po škole pracovala v logistické firmě jako dispečerka mezinárodní dopravy.

Nyní je na mateřské dovolené. Žije s přítelem a jejich dcerou Leilou, které byl v říjnu jeden rok. Kateřiny život se točí kolem dcery a péče o domácnost. Někdy chodí na brigádu ke své sestře do kavárny – Kateřinu do pořadu přihlásila právě ona. Peníze by investovala do rekonstrukce domu nebo by jela s rodinou na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví hádání filmů, pohádek a postav podle předmětů. Jídla pro menu si vybrala, protože jí chutnají a má je vyzkoušená.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je velmi stydlivá, ale když se rozkouká, tak je přátelská a upřímná. Je vždy pro každou legraci. Umí být i náladová a nesnáší, pokud někdo chodí pozdě.

Zájmy: Baví ji vaření. Ráda chodí na procházky s rodinou, pracuje na zahradě, jezdí na kole a na bruslích a chodí do sauny. Baví jí běh, miluje zvířata a věnuje se akvaristice.

Vztah k vaření: K vaření ji od dětství vedla její máma. Vaří ráda každý den.

Chutě: Ráda připravuje česká jídla, minutková jídla, těstoviny a brambory na všechny způsoby. Ráda vaří masová jídla. Mezi její oblíbená jídla patří kachna.

Nesnáší: V jídle není moc vybíravá – sní skoro vše, moc nemusí tlusté maso, vnitřnosti a kopr.

Motto: V životě nemá motto, kterým by se řídila.

Očekávání: Doufá, že vše zvládne dobře připravit

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty