Jiří Ježek

Jiří vystudoval střední hotelovou školu, obor hotelnictví. Studium zakončil maturitou. Pracuje jako číšník.

Je svobodný, bezdětný, a pokud není v práci, tak se věnuje svým koníčkům a tráví čas s rodinou a přáteli. Žije v rodinném domě společně s prarodiči (každý má své patro) – dům nyní začíná procházet rekonstrukcí. Má rád zpěv, divadlo a hru na klavír. Baví ho hrát pétanque a rád tráví čas se svými přáteli. Pokud to jde, tak často cestuje. Do pořadu se přihlásil sám, protože si chtěl dokázat, že jeho kuchařské dovednosti nejsou tak špatné. Jako zábavu si pro své hosty připraví soutěž v hádání filmů – hosté se rozdělí do dvou týmu a budou hádat název filmu podle nápovědy druhého týmu. Pokud by vyhrál, tak by si peníze spořil na horší časy.

Charakter: Sám o sobě tvrdí, že je cholerik, ale přesto je přátelský a citlivý. Nejvíc ho dokáže rozčílit lež a faleš. Ostatním přeje jen to dobré a snaží se být v životě šťastný.

Zájmy: Pétangue, cestování

Vztah k vaření: K vaření má kladný vztah, ale nevaří moc často. Hodně času tráví v práci anebo mu jídlo připravuje babička, která žije ve stejném domě.

Chutě: Má rád kuřecí maso. Ostatní masa také jí, ale musí být víc propečená.

Nesnáší: Nejí čočku, fazole, smetanové základy a kyselo. Nikdy by nesnědl sýry, tvaroh naslano, pomazánkové máslo a zálivku z bílého jogurtu. U jídla mu vadí hlasité neslušné projevy, jako je krkání a neslušné stolování.

Motto: ,,Jdi si za svým snem.‘‘

Očekávání: Těší se, že pozná nové a sympatické lidi. Rád by se přiučil něčemu novému a chce ochutnat jídla od dalších lidí.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty