Halyna Vorošová

Halyna (35) žila na Ukrajině, kde pracovala třináct let jako kadeřnice. Po příjezdu do Prahy pracovala jako uklízečka, servírka, prodavačka a zástupce vedoucí. Nyní pracuje v obchodě Žabka jako vedoucí prodejny.

Je vdaná a s manželem je pět let. Má tři děti – dvě jsou z bývalého manželství a s nynějším manželem má jedno. Do pořadu se přihlásila, aby měla možnost zažít něco nového a poznat nové lidi. Pokud by vyhrála, tak by část peněz dala na Azylový dům pro matky s dětmi, který se nachází v Brandýse nad Labem ať mají děti z něčeho radost. Tato jídla si vybrala, protože jsou ukrajinská a má je ráda. Chce, aby její hosté poznali něco nového. A jako zábavu si Halyna připraví soutěž se židlemi.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je horkokrevná. Jinak je přátelská, spolehlivá, upřímná a vždy řekne pravdu do očí, i když se to někdy lidem nelíbí.

Zájmy: Jejím největším koníčkem je její práce, ve které tráví více času než doma. Pokud má vlno, tak ráda cestuje, vyšívá, plete a užívá si relax a odpočinek.

Vztah k vaření: K vaření má normální vztah, ale když má náladu, tak může u plotny strávit celý den.

Chutě: Nejraději připravuje šašlik. Mezi její oblíbená jídla patří steak z lososa se špenátovou omáčkou.

Nesnáší: Nejí kozí výrobky, plesnivé sýry a rukolu.

Motto: V životě se řídí mottem: „Život je krátký, a svět obrovský, a proto se snažím si užít každý den, jako by byl poslední, protože nevím, kdy ten poslední den bude.“

Očekávání: Chtěla by se naučit něco nového a těší se na nové lidi.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty