Novinky na trhu: krekry, limitovaný jogurt nebo cereální koktejly

Přicházíme s další várkou novinek na trhu! Vaše chuťové pohárky zaujme limitovaná edice jarního jogurtu, dále kvalitní uzenina, něco na chroupání a také nápoj plný vitamínů. Tak pojďme na to!

Křupáním ke zdraví: Skvělá svačinka i občerstvení na večírek

S vícezrnnými bílkovinnými krekry z rodinné kladenské pekárny KOMPEK hravě vyřešíte svačinku do práce, pro děti do školy nebo na výlet, ale i občerstvení na večer s rodinou či přáteli. Na svačinu stačí krekry doplnit například jogurtem a kouskem ovoce. Připravit si je však můžete i nasladko s marmeládou nebo tvarohem. Na večerní posezení jsou zdravou alternativou slaných lupínků. Naservírovat je můžete s kousky různorodých sýrů, ořechů a čerstvého i sušeného ovoce. Skvělé jsou také jako tapas s různými pomazánkami nebo dipy.

Špekáčky od Slaniny

S příchodem teplých večerů vytahujeme grily a zveme kamarády na posezení při jídle. Překvapte své známé a připravte kromě krkovice na večer také špekáčky. Spojíte tak nostalgické vzpomínání na táborové večery s pohodlím, které nabízejí moderní grily. Ve špekáčcích od Slaniny najdete jen vepřové maso, špek a jako bonus 20 % hovězího masa, které špekáčkům dodává příjemnou výraznou masovou chuť. Nic jiného než maso, špek a koření v nich není. Špekáčky bez éček a bez lepku.

Jarní „limitka“ od Hollandie: Rebarbora a máta

Česká mlékárna Hollandia si pro milovníky jejich Selských jogurtů připravila na jaro opravdový gurmánský zážitek – kombinaci příjemně nakyslé rebarbory a voňavé máty. Snoubení těchto dvou svěžích surovin a Selského jogurtu zajistí chuťovým buňkám jedinečný prožitek. Obsahuje prospěšné BiFi kultury a 100% přírodní ochucující složku na dně kelímku. Sezonní novinka je provoněná jarem a je v limitované edici.

SHAKE-IT představuje novou řadu SHAKE-IT Your way

Bezlepkové ovesné vločky, bio chia semínka a kokosový cukr nebo veganské proteiny získané ze slunečnice, hrachu, rýže nebo dýně. To vše je nová řada SHAKE-IT Your way od výrobce populárních cereálních koktejlů SHAKE-IT. Novou řadou reaguje na stále se zvyšující poptávku po jednotlivých ingrediencích ze svých klasických cereálních koktejlů. Najdete v ní 5 druhů rostlinných proteinů, které jsou skvělou a zároveň plnohodnotnou alternativou k proteinům živočišným, a také další součásti oblíbených cereálních koktejlů. Všechny produkty z řady SHAKE-IT Your way jsou baleny v praktických kelímcích, díky kterým je jejich dávkování a uchovávání hračka.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty