návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Báječný rok 2015 s Prima FRESH

Báječný rok 2015 s Prima FRESH
Báječný rok 2015 s Prima FRESH
Dovolte mi malé osobní bilancování. Rok 2015 byl pro Prima FRESH rokem plným změn, nových projektů a akcí. Snažili jsme se naši stále relativně novou značku rozvíjet a rozšiřovat do povědomí, a tak se s vámi chci podělit o pár věcí, které se nám povedly.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Značka Prima Fresh spatřila světlo světa v květnu roku 2013, kdy jsme spustili webovou stránku, na které najdete především zajímavé recepty, ale i články, videa a recenze.

Před rokem jsme k online platformě přidali tištěnou verzi a na trh přišel časopis Prima Fresh, který vychází jako čtvrtletník. Ctíme v něm samozřejmě sezonu a snažíme se přinášet nevšední recepty, které obohatí váš kuchařský repertoár o nové kousky.

Báječný rok 2015 s Prima FRESH 2 Foto:

Velkou akcí loňského roku byl bezesporu food festival Prima Fresh (dříve Apetit). Stali jsme se novými mediálními partnery této tradiční a oblíbené akce, která má své zastávky v Plzni, v Pardubicích a nově i v Praze. Pro mě osobně to byla velká výzva, protože jsem byla požádána, abych vystoupila veřejně a před lidmi něco uvařila v cooking show. Což není nic jednoduchého, když před vámi vaří Pohlreich a po vás Paulus :) Ale zvládla jsem to za vydatné pomoci Gondíků, kteří mě na pódiu výrazně podpořili. Festival proběhne i příští rok a čeká nás asi i nová zastávka... :)

Báječný rok 2015 s Prima FRESH 3 Foto:

V neposlední řadě jsme pro naše čtenáře připravili i první knihu – Moje sladká kuchařka je plná úžasných receptů na dorty, české i světové hity, nepečené dezerty a cukroví. Patronkou knihy se stala Gabriela Kratochvílová, která je nejen milá a krásná, ale v kuchyni velmi šikovná a moc ráda peče :) Zatím se zdá, že se kniha líbí a my už pilně přemýšlíme, jakou další kuchařku v edici Prima Fresh připravíme příště.

Báječný rok 2015 s Prima FRESH 4 Foto:

Rozšířili jsme i nabídku sociálních sítí, na kterých s námi můžete komunikovat. Kromě Facebooku máme od letoška i Instagram @primafresh, kde najdete zajímavosti z redakční i mojí kuchyně, ale i různé upoutávky, videa a zajímavé soutěže. Přidejte se k nám :)

Báječný rok 2015 s Prima FRESH 6 Foto:

Ale naší hlavní pracovní náplní je stále přinášet nové recepty a inspiraci pro vás, naše milé čtenáře a fanoušky. Proto jsem pro vás připravila přehled 10 nejúspěšnějších receptů, na které jste loni klikali na našem webu vůbec nejvíce. Pojďte si je s námi připomenout:

Připravila Klára Michalová - šéfredaktorka Prima FRESH

Související témata: Prima Fresh , ročenka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama