zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Podzimní číslo časopisu Prima FRESH
Autor: archiv Prima FRESH Podzimní číslo časopisu Prima FRESH

Vychutnejte si podzim plný barev, chutí a vůní s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Nové číslo časopisu Prima FRESH vás provede nádherným obdobím podzimu a nabídne více než 70 nových receptů. Najdete ho v prodeji v široké obchodní síti už od středy 12. září.
klaram , 10.09.2018

reklama

Letošní léto bylo dlouhé a pro mnohé i náročné, sluníčka jsme si užili až moc. A stejně náročné to bylo i pro přírodu. Zatímco některé plodiny se s velkým horkem a suchem vyrovnaly celkem dobře a sady jsou plné jablek a hrušek, například s houbovou sezonou jsme se rozloučili už někdy začátkem července. Ve chvíli, kdy píšu tyto řádky, to na letošní vzkříšení podhoubí nevypadá. Ale takový je život… Naštěstí podzim je skutečně obdobím, kdy příroda vydává nejvíce plodů a je z čeho vybírat, pokud chcete něco dobrého uvařit.

Časopis Prima FRESH podzim 2018 Foto:

A v tom vám rádi pomůžeme i my! V novém čísle najdete třeba sladké i slané recepty z jablek a hrušek, díky kterým se s velkou úrodou snadno vypořádáte. Dali jsme dohromady klasické i velmi netradiční recepty na knedlíky z celého světa, ale i ty nejlepší české a moravské. Milovníci čokolády si s námi můžou připravit úžasné brownies – ani byste nevěřili, kolik jich existuje!

Každý, kdo jen trochu vaří, má v zásobě recept, který považuje za svůj majstrštyk, jedno jídlo, které připraví, když se chce vytáhnout… U mě je to bulharská musaka a recept na ni najdete v tomto čísle na stránkách věnovaných vaření s mletým masem. Rozhodně ji nepřehlédněte, je to vážně velká dobrota! A na oplátku bych vás chtěla poprosit, abyste mi napsali, jaký je ten váš mistrovský kousek… Co vaříte, když chcete zapůsobit na své hosty?

A pokud takový recept stále hledáte, možná ho najdete na našich stránkách. Nabízíme poklady francouzské kuchyně, česnek v hlavní roli, zajímavé nápady, jak vařit s pivem, originální bezmasá jídla od světoznámých foodblogerů, ale i praktické vaření beze zbytku. Prostě něco pro každého!

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH Foto:

Podzim je plný barev, chutí a vůní a já doufám, že s více než 70 novými recepty si ho nejen užijete, ale i vychutnáte!

Vaše Klára Michalová

Klára - podpis Foto: P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 147 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky. Více informací najdete zde:

Předplatné Prima FRESH zima 2021

Získejte předplatné časopisu Prima FRESH na celý rok a pěkně ostrý dárek k tomu

reklama

Související témata: časopis Prima Fresh , podzim , Prima Fresh , podzimní recepty , nové číslo časopisu , časopisy

reklama

Přečtěte si také