zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Smažené houby - Funghi fritti
Spouštím video za 5s.
Sledujete: Funghi fritti (Smažené houby na salátu)

Smažené houby – Funghi fritti

Hodnoceno: 1x
Houbová sezona se pomalu blíží. Kdypak oprášíte košíky a vyrazíte na lesní plody? Až v mechu odříznete prvního hříbka, můžete začít myslet na křupavý salát s vůní hub.
do 30 minut
4 porce

Připravte si smažené houby podle video receptu s Emanuelem:

reklama

Postup

  1. Tenčí plátky hub obalte v kukuřičné mouce a z obou stran osmažte. Provoní celou kuchyň a budou propečené dozlatova.
  2. Panenský olivový olej nalijte do mísy, přidejte k němu citronovou šťávu a lžičku medu. Vlašské ořechy nasekejte na tenčí nudličky. Zálivku šlehejte metličkou do chvíle, až „zežloutne“. Podle chuti ji osolte.
  3. Promíchejte ji se salátem (nejlépe jen tak mezi prsty). Salát ozdobte rajčátky a smaženými houbami a ihned neste na stůl.

S Italem v kuchyni

S Italem v kuchyni

S Italem... v kuchařce! Jedinečné setkání s oblíbeným kuchařem Emanuelem Ridi, které vám přinese jen to dobré na každý den.

Čeká vás přes 70 vybraných italských receptů, doplněných o šťavnaté fotografie jídel a četné snímky z natáčení pro pohodu u vašeho rodinného krbu i plotny.

reklama

Sledujte celou epizodu