Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Banánové lodičky plné čokolády

3 porce
do 30 minut
Banánové lodičky plné čokolády
Banánové lodičky plné čokolády Autor: Kuchařka pro supertátu
Banány s čokoládou jsou prostě geniální. V létě při grilování je to ideální dezert na gril, podávejte k němu i zmrzlinu. Ráno si musíte vystačit s troubou a čokoládou. Každopádně stačí dvě suroviny a za chvíli máte na stole super snídani nebo večerní lék na mlsnou.
Reklama

Suroviny (3 porce)

Reklama

Postup

  1. V jednoduchosti je krása! Uchopte neoloupaný banán stopkou nahoru a shora ho nařízněte asi tak do půlky. Do vytvořené štěrbiny naskládejte čtverečky čokolády. Naplněný banán položte na obdélník alobalu a udělejte z něj něco jako vaničku.
  2. Rozpalte troubu na 180 stupňů a banány tam naskládejte. Nechte zapéct asi 15 minut, aby se čokoláda rozpustila.
  3. Děti to nejraději jedí kávovou lžičkou. Připravte se, že čokoláda bude na bradě, stole, podlaze… Malým dětem raději strčte za triko utěrku.
Reklama

Banánové lodičky plné čokolády Foto:

Banánové lodičky plné čokolády, foto: Kuchařka pro supertátu

KUCHAŘKA PRO SUPERTÁTU

Kuchařka pro supertátu Foto:

Uvařit, uklidit, děcka zabavit a nezbláznit se!

Od autora Deníku muže na mateřské Ondry Holinky

Hlavně nepropadat panice! Jestli mám doma zůstat s třemi hladovými krky a večer i hladovou ženou, neztratit chlapskou podstatu, a ještě být dobrým tátou a manželem – to už chce promakanou rukojeť pro skvělýho tátu!“ A tady je – Kuchařka pro tatínky plná nadupaných receptů prověřených jedním z nich, opravdovým tátou. Kniha obsahuje nejen deset tematických kapitol, kdy táta vaří polívky, dělá svačinky i oblíbené omáčky a těstoviny, kdy se pořádně vytáhne před mámou i paní učitelkou, ale také zápisky z Ondrova deníku, v nichž se mimo jiné dozvíte, jak nepropadnout alkoholismu, jak vyřešit problémy a nevyžírat pořád dokola ledničku, jak uspat děti bez zpívání a neuspat u toho krásnou manželku a mnoho dalších zážitků z jeho šťastných i zoufalejších dní. A kniha dá prostor na psaní i dalším nešťastníkům.

Pevná vazba, ke každému receptu fotografie, deník táty na mateřské – prostor na psaní deníku pro další táty, prostor na vlepování fotografií, 180 stran, 499 Kč

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama