Lucie Hajduchová

Lucie studuje na Všeobecném gymnáziu Olgy Havlové. Brigádně pracuje jako recepční ve fitness centru. Dříve měla různé brigády jako pomocná síla v kuchyni a pokladní. Žije s maminkou a mladším bratrem v rodinném domě.

Partnera momentálně nemá a je nezadaná. Vařit bude u své babičky, která v Prostřeno! již účinkovala. U babičky je skoro jako doma a mají pěkný vztah. Pokud by vyhrála, tak by si polovinu peněz nechala a druhou polovinu by věnovala holčičce z Ostravy, která trpí vzácným genetickým onemocněním.

Jako zábavu si pro své hosty připraví míchání kořenicích směsí podle receptů nebo podle přání hostů. Tyto směsi si pak odnesou hosté jako dárek. Tato jídla si vybrala, protože jí chutnají. V menu je hodně těsta, se kterým ráda pracuje. Zároveň se snažila přinést ostatním i něco nového a zkoušela jídla poskládat tak, aby na sebe navazovala.

Charakter: Sama by o sobě řekla, že je přátelská a umí být nad věcí. Také je cílevědomá a soutěživá. Umí být citlivá a empatická a někdy má sklony k tomu, se nad vším stresovat.

Zájmy: Mezi její koníčky patří bikini fitness (kulturistika), posilování, učení nových jazyků a literatura.

Vztah k vaření: Vaření doslova miluje a má ráda také to, co jídlo symbolizuje. Jsou to emoce, které jdou zhmotnit a sdílet s ostatními – vaření vnímá jako umění.

Chutě: Ráda peče a nejraději a zároveň nejčastěji připravuje domácí kváskový chléb. Vaří ráda také polévky a boloňskou omáčku.

Nesnáší: Nejí bramboráky a aspik. Nikdy by nepozřela vaječný zárodek, který odporně vypadá a také zapáchá.

Motto: V životě se řídí mottem: ,,Když si neřekneš, odpověď bude vždycky ne.‘‘

Očekávání: Těší se, že se dobře pobaví a zažije něco nového. Chce vystoupit ze své komfortní zóny a sama sobě něco dokázat. Ráda se naučí něco nového a pozná nové a přátelské lidi.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty