Kristýna Konířová

Kristýna vystudovala vysokou školu, obor předškolní pedagogika, a získala titul bakalář. Pracuje jako učitelka v mateřské školce a její práce ji moc baví.

Je svobodná a bezdětná. Žije s přítelem v dlouhodobém vztahu. Volný čas tráví nejraději s přítelem, společně poznávají nová místa, vídají se s přáteli a rodinou. Mají rádi dobré jídlo. Ze sportovních aktivit má Kristýna ráda jumping – vede i vlastní lekce. Občas si zajde s kamarádkami na kávu a něco dobrého. Do pořadu ji přihlásila její kamarádka Panda, aniž by o tom Kristýna věděla. Pro kolegy u stolu si připravila kvíz Zpátky do školky. Pokud by vyhrála, tak by pozvala na něco dobrého lidi z okolí, kteří ji podporovali, a za zbytek by jela s přítelem na dovolenou.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je náladová, pořádná, hodná, citlivá, bojácná a má velice výrazný orientační nesmysl. J

Zájmy: Kristýna má ráda jumping – vede i vlastní lekce. Občas si zajde s kamarádkami na kávu a něco dobrého.

Vztah k vaření: Vaření ji moc baví a má k němu velmi pozitivní vztah.

Chutě: Má ráda česká jídla, saláty, čerstvou zeleninu, různé kaše, sladké i slané snídaně, míchaná vajíčka, krůtí maso na různé způsoby a vše, co je rychlé, chutné a jednoduché na přípravu.

Nesnáší: Nejí játra, houby, srdíčka, uzený jazyk, zabijačkovou polévku, dršťkovou polévku a kaviár.

Motto: ,,Nikdy neříkej nikdy.‘‘

Očekávání: Těší se na to, že pozná nové lidi a nahlédne do zákulisí natáčení pořadu.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty