Novinky na trhu: žitné rohlíky, kvalitní med, džus nebo voňavá šunka

Aktuální situace nepřeje restauracím, kavárnám, ale ani jiným podnikům. Moc nás to mrzí a doufáme, že se vše dá brzy dohromady. Tipy na nové produkty nás ale mohou těšit dál! Tentokrát je to pečivo, kvalitní šunka nebo třeba dobroty na podporu imunity. Ty se teď hodí obzvlášť!

Poctivý žitný rohlík nakopne na celé dopoledne

Žitný rohlík od Kompeku je tvořen výhradně žitnou moukou, čímž pozitivně působí na lidský organismus. Protože je z rodinné kladenské pekárny, každému rohlíku je věnován ten správný čas. Výsledkem poctivé ruční práce, prvotřídních surovin a dostatečné doby kynutí jsou lahodné a vláčné rohlíčky vhodné i pro ty, kteří se udržují v kondici.

Žito našemu tělu prospívá, nezatěžuje organismus, zlepšuje zažívání a díky vysokému podílu vlákniny zpomaluje vstřebávání tuků a cukrů. Hodí se navíc i při redukci hmotnosti nebo pro ty, kteří se rozhodli pro jarní očistu těla a chtějí být fit. Zakoupíte v prodejnách Albert, Tesco a Billa po celé České republice.

Dobroty z Delmartu

Očistná kúra v jarním období pomůže bojovat s únavou, chřipkou a také s úbytkem kil, které při postupném odkládání kabátů a svetrů jistě ocení řada čtenářů. Prodejny DELMART nabízejí svým zákazníkům širokou škálu produktů, jako např.:

Květový med EL BREZAL

Květový med je vhodný pro okamžité dodání energie. Obsahuje řadu minerálních látek jako například draslík, vápník nebo hořčík. EL BREZAL je španělská společnost z roku 1910, pro filozofii společnosti je velmi důležitý šetrný přístup k životnímu prostředí.

100% POMERANČOVÁ ŠŤÁVA DON SIMOMl

Pomeranče po utržení ztrácejí každým dnem na kvalitě, proto v Don Simon k jejich zpracování dochází vždy během 24 hodin, čímž se neztratí žádné přirozené vlastnosti ovoce. V jednom litru pomerančového džusu jsou 3 kila čerstvých pomerančů.

Kvalitní šunka – uzeniny od Slaniny

Druhů šunek je na světě asi jako druhů chleba. Co země, město a uzenář to originál. V šunce Ondřeje Slaniny najdete jen kvalitní vepřové maso, pragandu a lásku mistrů řezníků, kterou jí při výrobě věnují. Tukové krytí šunce dodává na její jemnosti, která je nenahraditelná. Výrobek získal v roce 2018 ocenění Česká chuťovka. Obsahuje 90 % masa. Neobsahuje lepek.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty