Novinky na trhu: sladké pomazánky, tvaroh nebo stojany na nože

První březnové novinky na trhu jsou tu! Nenechaly na sebe dlouho čekat. :) Dnes bude řeč o sladkých pomazánkách, speciálním tvarohu a stojanech, které udrží hromadu nožů úplně bez problému!

Zdravý dezert za pár minut

Znáte to, najednou máte chuť dát si něco malého, sladkého. Nebo vás překvapí nečekaná návštěva a vy marně přemýšlíte, čím ji rychle pohostit. Máme pro vás skvělý tip, není nad to mít doma po ruce Ghítelu. Teď navíc, díky dvěma novým příchutím mandle s kávou a kešu s kokosem, máte o originální a výborný dezert zaručeně postaráno! Ghítela je zdravější variantou známé pomazánky. A že jde vážně o skvělou kombinaci jednotlivých chutí, je jisté. Ghítela zachutnala všem tak moc, že se rozrostla o nové parťáky. Celkem jsou tedy nyní na výběr Ghítely ve čtyřech příchutích – arašídová, lískooříšková a nově mandlovo-kávová a kešu-kokosová.

Vyzkoušejte PROTEIN z Bohušovic

Bohušovická mlékárna rozšířila portfolio mléčných výrobků o produkt s názvem PROTEIN. Jde o odtučněný tvaroh s přídavkem bílkovin, kterých je v běžném spotřebitelském balení (140 g) až 17,5 g. Produkt je tak šitý na míru sportu a zdravému životnímu stylu. Dostupný je ve čtyřech příchutích: natur ve dvou velikostech, jahoda, borůvka a broskev-meruňka. Jak z názvu výrobku vyplývá, jeho benefitem je vysoký obsah bílkovin, které přispívají k růstu svalové hmoty, mají dlouhodobý sytící efekt a jsou nezbytnými pomocníky při hubnutí. PROTEIN z Bohušovic tak ocení nejen sportovci, ale i ti, kteří se snaží stravovat v souladu se zdravým životním stylem. PROTEIN Bohušovické mlékárny zakoupíte v obchodních sítích Tesco, Lidl, Globus, Albert a v online potravinách Košík.

Mějte své nože bezpečně po ruce

Značka CATLER uvedla na trh luxusní dřevěné magnetické stojany na nože, u kterých oceníte neobyčejnou krásu v propojení s maximální praktičností. Každý kus je originál, v každém z nich se zrcadlí precizně odvedená práce italských designérů. Zvolte si tmavý ořech anebo světlý buk – budou nepřehlédnutelnou ikonou na vaší kuchyňské lince. Zatímco se v šuplíku nože ničí a tupí, magnetické držáky nabídnou dokonalý přehled o uspořádání nožů, bezpečné uchopení, snadné uložení a navíc jsou šetrné k ostří vašich nožů.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty