Novinky na trhu: naklíčené kaše, proteinové müsli nebo čaje pro zahřátí

Zkoušet pravidelně něco nového rozhodně není od věci. Právě proto pro vás průběžně připravujeme výběrové články s novinkami, které se na českém trhu objevují. Dnes jsou to nevšední naklíčené kaše, müsli plné proteinu nebo dva čaje, které si s radostí dopřejete nejen k odpolednímu moučníku.

Naklíčená kaše

Máte rádi kaše i ke snídani či svačině? Potom vás zaujme chutná a zároveň zdravá novinka Kaše z klíčeného ovsa a quinoy s jablky a skořicí od Semixu. Rychle připravená snídaně vám dodá vlákninu a komplexní sacharidy. Bezlepková směs pro přípravu kaše z naklíčených ovesných vloček a naklíčené červené quinoy má díky naklíčení také lepší nutriční profil a zároveň je pro organismus lépe stravitelná. Obsažený oves je bohatý na betaglukany a bílkoviny. Ovesný betaglukan snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Křupavé müsli nejen k snídani

Rozmazlujte se i během času diety a hubnutí lahodnou novinkou, Proteinovým müsli s čokoládou a lískovými oříšky od českého výrobce Chia Shake. Křupavé sladké müsli již při prvním soustu nadchne neodolatelnou kombinací čokolády a lískových oříšků, která je ještě doplněna kokosem, slunečnicovými semínky a proteinovými kuličkami. Vyladěné složení tak organismu pomáhá odbourávat tuky, udržet zdravou tělesnou hmotnost, snížit míru únavy i vyčerpání nebo hlídat hladinu cholesterolu a redukovat tuk v oblasti břicha.

Proteinové müsli od Chia Shake je navíc bohaté na vápník, hořčík, železo, mangan nebo selen podporující imunitu a celkové zdraví. Pochoutka je ideální například jako snídaně k odstartování nového dne a přímo stvořená je pro čas redukčních diet, hubnutí a udržení štíhlé linie. Svou chutí nadchne sportovce, ale i milovníky sladkého, stejně jako vyznavače zdravého životního stylu i osoby, které dietu nedrží. Vedle lahodné chuti vyniká především vysokou dávkou proteinu, je bezlepková a nízkosacharidová, slazená jen stévií.

Fíky a hrušky ve svěží ovocné novince

Už jste ochutnali novinku Love Pear & Fig od TEEKANNE? Neodolatelný ovocný čaj s tóny sladkých hrušek a exotických fíků přináší nevšední zajímavou chuť, která nadchne všechny milovníky skvělých čajových zážitků. Vyzkoušejte nápaditou ovocnou kombinaci a vychutnejte si svěží lehkost v každém doušku!

Ať už si tento hruškovo-fíkový nápoj připravíte pro příjemné probuzení k snídani, nebo se budete chtít voňavým čajem občerstvit během dne, vždy vás potěší báječnou chutí ovoce, kterou si zkrátka zamilujete. Objevte dokonalou souhru lahodných hrušek a sladkých fíků z jižních krajin.

Pro detox nebo dobré trávení

Podpořte s blížícím se jarem správnou detoxikaci a snahu o očistu organismu i vhodným pitným režimem a zařaďte do něj Bylinný čaj Čisticí od českého výrobce Aromatica. Čaj obsahující mátu, fenykl, meduňku, lipový květ, kopřivu nebo černý bez je přímo stvořený pro podporu správné detoxikace organismu.

Napomáhá ale také s vylučováním škodlivin z těla, podporuje ideální funkci střev a normální činnost ledvin a působí i proti nadýmání. Pomáhá i s odvodněním při zadržování vody v těle. Při detoxikačních programech by proto neměl chybět v každodenním pitném režimu.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty