Mixér: kvalitní pití, rostlinná mléka, doručování nákupů nebo home office menu

Další do série Mixérů plných zajímavých tipů. Dnes pro vás máme tip na valentýnský dárek, rostlinná mléka, která musíte ochutnat, stylové home office menu a novou službu na rozvoz nákupů. Čtěte dál!

Krabičky all inclusive

Restaurace J&J patří do sítě severočeského Lagarta. Díky šéfkuchaři Romanu Čaníkovi, který nasbíral zkušenosti v týmu Přemka Forejta, je kreativní, elegantní, plná kvalitních surovin a s nádechem severského stylu.

Elegance je zřejmá i při balení jídla s sebou – tím se pozná skvělá restaurace. Žádné obyčejné bílé boxíky a pokrmy bez emocí, i do krabičky jde vše all inclusive. J&J má v nabídce home office menu, které je bezpochyby zajímavé ve velikosti nabídky. Jsou zde pokrmy, které osloví každého, jde totiž o snídaně, polévky, burgery a samotnou sekci home office. Vše s celodenním provozem. Takže pokud se člověk vzbudí hodně pozdě a zatouží v poledne po českých lívancích s jablky nebo pro zahřátí odpoledne volí místo kávy rajčatovou či kroupovou polévku, jde to. Nemluvě o domácích burgerech, které mají vlastní sekci. Když oči ustrnou na samotném home office menu, jistě každého zaujme flank steak, koprovka či roastbeef.

Valentýn v růžové s Tesco Finest

Růžové prosecco je novinkou na trhu. Italští vinaři ho mohli v loňském roce vyrobit vůbec poprvé, doteď se totiž takové víno prosecco jmenovat nemohlo. Vzniklo příměsí 10–15 % hroznů odrůdy Pinot Noir ke klasickým hroznům odrůdy Glera. Ve víně je proto rafinovanější chuť červeného ovoce. Jeho luxusní vzhled a jedinečná chuť z něj činí unikátní valentýnský dárek. Společný přípitek pak dozajista zpříjemní váš valentýnský večer. Běžná cena lahve je 249,90 korun.

Rostlinná mléka Body&Future

Horkou novinkou na trhu jsou veggie mléka značky Body&Future, která jsou k dostání hned ve čtyřech příchutích – kokos, oves, mandle a lískový oříšek. Neobsahují cukr, laktózu ani konzervační látky, zato jsou plné oříšků a mandlí, díky čemuž je jejich chuť lahodná a dokonale vyvážená. Krom toho jsou bohaté na vitaminy – najdete v nich vápník, vitamin D i tolik cenné omega-3 mastné kyseliny. Inovativní je nejen složení, ale i obal – je totiž 100% recyklovatelný. Z PET materiálu je vyrobena lahev, etiketa i víčko – obal tak nemusíte ničit a rozebírat.

Nová služba na rychlé doručování nákupů

Jmenuje se Dáme market a na platformě Dáme jídlo zákazníkům nabídne dodání zboží až domů do 30 minut. Služba tak v Česku pokračuje v zavádění nové generace internetového nakupování, známá pod názvem quick commerce. Největší česká platforma se už od loňského podzimu podílí na rychlém doručování nákupů z vybraných prodejen Tesco Expres. Se službou Dáme market však nyní vstoupí na trh sama za využití vlastních skladů.

Dáme market bude nejprve dostupná zákazníkům v okolí jejího prvního vlastního skladu, jenž již vznikl na Bohdalci v Praze 10. Rozvozová zóna bude nastavena tak, aby bylo možné garantovat doručení nákupu do deklarovaných 30 minut. S rostoucím počtem nově vznikajících skladů se bude služba postupně rozšiřovat i do dalších částí Prahy a jiných měst České republiky. Do konce letošního roku pak Dáme Market plánuje využívat až šest vlastních skladů.

Zákazníci budou mít zpočátku na výběr ze zhruba 700 položek potravin a dalšího zboží, pestrost nabídky ale v čase poroste. Nastavení minimální hodnoty objednávky bude pouhých 99 korun. Ideální pro doručení velmi malých nákupů. Samotný rozvoz bude u Dáme market až do konce března bezplatný a služba bude dostupná každý den mezi 10 a 22 hodinou. Po ukončení pilotního provozu se ale mohou základní parametry změnit.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty