zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Pikantní tvarohová pomazánka s matjesy
Autor: Klára Michalová - @sklarouvkuchyni Pikantní tvarohová pomazánka s matjesy

Pikantní tvarohová pomazánka s matjesy

Hodnoceno: 0x
Další recept na pomazánku do sbírky! Protože těch zkrátka není nikdy dost... Tahle je lehce pikantní s výraznou chutí a bude se hodit jako pohoštění pro chlapy, až budou sledovat nějaké důležité mistrovství čehokoli, ale potěší i ženy, co to mají rády ostré :)
do 10 minut
4 porce

reklama

Postup

  1. Do větší mísy dejte tvaroh a majonézu. Přidejte na co nejmenší kostičky nakrájené matjesy, okurky, jablko a obě cibule. Přimíchejte citronovou šťávu, sůl a pepř podle chuti – s pepřem ale nešetřete.
  2. Podávejte na nasucho opečených topinkách z kváskového chleba.
Pikantní tvarohová pomazánka s matjesy
Autor: Klára Michalová - @sklarouvkuchyni Pikantní tvarohová pomazánka s matjesy

reklama

S Klárou v kuchyni
Klára Michalová

Jsem sběratelka chutí! Sbírám chutě, zážitky, novinky, triky, místa i recepty :) A o ty nejlepší se s vámi ráda podělím!

Chcete vědět, kam chodí šéfredaktorka Prima FRESH na obědy, co vaří rodině k večeři a co mlsá u televize? Kde nejradši nakupuje a co nového objevila? Nakoukněte pod pokličku...

Ráda se s vámi podělím o moje oblíbená rychlá jídla, recepty na husté polévky, pomazánky i milovaná jídla z jednoho hrnce či pekáče. Na mém osobním instagramovém účtu @sklarouvkuchyni najdete inspiraci a snad i zábavu. Protože jídlo je radost :)))