Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Máte doma PROSTŘENO!?

Máte doma PROSTŘENO!?
Máte doma PROSTŘENO!? Autor: Prima Fresh
Kulinární soutěž Prostřeno! můžete na Primě sledovat už šestým rokem. Za tu dobu se tento pořad stal fenoménem, který vám ukáže, jak Češi žijí a hlavně co doma vaří.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každý, kdo se na Prostřeno! někdy díval, určitě přemýšlel o tom, jaké by sám sestavil soutěžní menu. Také jsme se přidali a zkusili navrhnout ideální menu z receptů, které najdete na webu Prima FRESH. Tentokrát jsme to ale pojali trochu jinak a vybrali jsme recepty od samotného Šéfa Zdeňka Pohlreicha. Co myslíte, uspěl by se svým menu v pořadu Prostřeno!?

Jako hlavní chod jsme vybrali snad nejznámější Šéfovo jídlo - telecí líčka s restovanou zeleninou, houbami a vláčnou bramborovou kaší. Jako předkrm jsme zvolili plněná rajčata s tuňákovým salátem a klasickou kulajdu se ztraceným vejcem. Pro odlehčení jsme vybrali salát s restovanou cibulí a sladkou tečku obstará nadýchané čokoládové suflé.

Chcete se i vy podělit o své ideální menu? Na novém webu Prostřeno! můžete nyní vkládat vlastní recepty!

A tady už je naše ideální podzimní menu složené z receptů Zdeňka Pohlreicha:

Další inspiraci pro vaše podzimní vaření najdete v novém čísle časopisu Prima FRESH, ve kterém najdete více než 75 báječných receptů! V prodeji od 16. září:

Prima FRESH - podzim 2015

Užijte si podzimní sklizeň s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Na webu Prostřeno!, najdete vše, na co jste byli doposud zvyklí. Nechybí medailonky soutěžících, jejich menu a videa nejen k jednotlivým epizodám, ale také bonusy a vystřižené záběry. Samozřejmostí jsou také diskuze pod jednotlivými články a recepty, kde se budete moci podělit s ostatními diváky o své názory a postřehy.

Novinkou, kterou vás jistě potěšíme, je vkládání vašich vlastních receptů. Jelikož vaření a pečení je fenomén nejen poslední doby, budeme moc rádi, když se s námi o vaše recepty podělíte. Ze všech receptů, ať uživatelských, či soutěžních, si budete moci vytvořit vlastní kuchařku. Budete tak mít všechny recepty, které vás zaujaly, na jednom místě a můžete se k nim kdykoliv jednoduše vrátit bez dalšího hledání.

Přes jednoduchý formulář vložíte vlastní recept:

Ideální menu Prostřeno! 3 Foto:

Související témata: Prostřeno! , Zdeněk Pohlreich , podzimní menu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama