Karolina a Kristýnka

Kristýnka chodí do čtvrté třídy, navštěvuje sportovní třídu se zaměřením na volejbal. Je prý velice kreativní, ráda něco vyrábí a kreslí. Sama si udělá třeba vlastní knížku k oblíbenému seriálu. Krásně maluje, zpívá a tančí. Ráda se stará o ostatní děti, kterým vymýšlí program, hry a různé bojovky.

Kristýnka ráda vaří a pomáhá mamince v kuchyni. Navštěvuje i kroužek vaření, kde už připravila třeba bramborovou polévku. Karolina je diplomovaná sestra pro intenzivní péči. Pracovala jako sestra na ARO, nyní pracuje pátým rokem v soukromé gynekologické ambulanci. Karolina žije se svým partnerem Víťou, s nímž je 5 let. Z předešlého manželství má Kristýnku a syna Matýska (5,5 roku).

Charakter:

Sama o sobě říká, že je pozitivní, veselá, energická a ráda se usmívá. Je empatická. Nemá ráda nespravedlnost a hloupé a zlé lidi.

Zájmy:

Má ráda sport – aktivně i pasivně. Ráda běhá, cvičí jógu nebo chodí plavat. Hodně času tráví s dětmi. Někdy chodí společně ven nebo si rádi zalezou na gauč pod deku a pustí si společně film.

Vztah k vaření:

Vztah k vaření má kladný, je to její koníček.Ráda připravuje vše, co chutná dětem – tradiční českou kuchyni – bramborová kaše a řízek, karbanátky, sekaná nebo svíčková. Doma mají rádi těstoviny na všechny způsoby. Často společně pečou štrůdl, který se vždy hned po upečení sní.

Chutě:

Karolina jí prakticky vše. S dětmi je to horší, ty pokud by mohly, tak budou jíst jen rajskou omáčku nebo špagety se sýrem. Protože Karolina vaří doma každý den, tak si nejvíc pochutná, když jí připraví jídlo někdo jiny, jako třeba přítel.

Nesnáší:

Jí snad vše.U stolu jí vadí, když se dětí rýpají v jídle a vadí jí srkání.

Motto:

Člověk by se měl chovat tak, jak si myslí, že by se měli chovat ostatní.

Očekávání:

Očekává dobrou zábavu, nové zážitky, poznání nových lidí a snad i přátel. Pokud Karolina s Kristýnkou vyhrají, pojedou na společnou dovolenou a koupily by si něco nového do domečku. Za část peněz by pořídili granule pro opuštěné pejsky do útulku.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty