Usměvavá vysokoškolačka Bára žije s přítelem, s nímž je prý už osm let, takže to byla ještě dětská láska.
Studuje na univerzitě v Pardubicích obor německý jazyk pro hospodářskou praxi a přivydělává si jako barmanka. Do pořadu se přihlásila sama, protože ráda vaří a chce si vyzkoušet, jestli na takovou soutěž má. Ráda se naučí nové recepty a potká nové lidi. Pokud by vyhrála, za část peněz by odjela na zimní dovolenou a část výhry by si ušetřila na léto a možná i na svatbu.
Charakter:
Cílevědomá, spolehlivá, pracovitá, komunikativní, soutěživá a společenská.
Zájmy:
Cestování, cizí jazyky, posezení s kamarády, četba a sport.
Chutě:
Miluje babiččinu svíčkovou s knedlíkem a těstoviny.
Nesnáší:
Lečo, plněné papriky a fazolové lusky. Nikdy by nesnědla šneky a mušle. U stolu jí vadí srkání, když se někdo v jídle šťourá a koření a solí jídlo, aniž je ochutnal.
Motto:
Ztratit v životě minutu není tak hrozné, jako ztratit v minutě život.
Očekávání:
Doufá, že si užije pět fajn večerů, pobaví se a ochutná dobrá jídla v prima společnosti.
Soutěžní menu: