Ivana Šedová

První hostitelka se vyučila cukrářkou, byla servírkou i prodavačkou. Nyní pracuje v pizzerii a také pečuje o svou babičku.

Paní Ivana je vdaná maminka dvou holčiček ve věku 3 a 8 let. Společně bydlí v rodinném domě na kraji Březové. V poslední době rádi cestují, pokud mají čas. Během roku věnují s manželem hodně času rekonstrukci domu. Do pořadu se Ivana přihlásila sama už podruhé. V Prostřeno! účinkovala už před pěti lety, ale moc to nevyšlo. Nyní touží po druhé šanci, protože se chce pokusit o nápravu. Kdyby vyhrála, jela by s rodinou k moři.

Charakter:Sama o sobě tvrdí, že je společenská a pro každou legraci. Optimistická, upovídaná, odvážná, nemá ráda lež, faleš a přetvářku, pak je vzteklá.

Zájmy: Její práce je zároveň i jejím největším koníčkem - v pizzerii ji to moc baví. Ráda cestuje nebo si s manželem zajde na bowling.

Vztah k vaření: Baví ji to, ale musí mít pro koho vařit. Často vaří „od oka“ a v kuchyni provádí různé pokusy. Hlavně připravuje rychlá, jednoduchá a chutná jídla. Často vaří masové směsi, rajskou, plněné knedlíky, výpečky se zelím a domácí knedlíky.

Chutě: Mezi její oblíbená jídla patří klasika: svíčková a moravský vrabec s bramborovým knedlíkem a špenátem.

Nesnáší: Tlusté a hořké. Nikdy by nesnědla dršťkovou polévku, olivy, kapary a ančovičky. Při stolování jí vadí mlaskání a srkání.

Motto: Nedělej to, co nechceš, aby ti dělali ostatní.

Očekávání: Těší se na nové příjemné lidi a doufá, že jim u ní bude chutnat a týden si společně užijí a pobaví se.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty