Prožijte překrásné sváteční dny a veselou zimu s novým číslem časopisu Prima FRESH

Adventní čas i období svátků se blíží. Pokud si chcete kulinární vrchol roku užít ve velkém stylu, hledejte inspiraci v novém čísle časopisu Prima FRESH, které přináší skoro 80 čerstvých receptů. Najdete ho v prodeji už od středy 14. listopadu.

Zima je pro mě takové období paradoxu. Nemám ráda mráz, chybí mi barvy a slunce, které hřeje, skoro bych mohla říct, že zimu nemám rada… ALE! Vlastně miluju, když sněží. A taky ráda lyžuju. A baví mě, když přijdu zmrzlá domů, stát u kamen a ohřívat si ruce a namrzlá kolena. A velký hrnek čaje se zázvorem a tlusté ponožky… A plné kotle horkých a hodně hustých polévek na plotně. A taky Vánoce, na ty bych neměla zapomenout :) Domácí vaječňák a vůně vanilky a skořice. Pečené kaštany a svařák u stánku. A veselé večírky na horských chalupách nejen na Silvestra. Vlastně je toho spoustu, co na zimě miluju. A dobré jídlo u toho má svou nezastupitelnou roli. Zvlášť o Vánocích se neobejdu bez velké řádky jídel, která jím jen jednou za rok a pak se na ně zase celý rok těším. Na Štědrý den není prostor na velké improvizace, ale v dalších svátečních dnech se můžete i trochu odvázat a zkusit něco nového – inspiraci najdete na následujících stranách, stejně jako nové nápady na výborné cukroví z lineckého těsta.

A když už jsem je v úvodu zmínila, vybrali jsme pro vás spoustu výborných polévek, které budete s radostí vařit a hlavně jíst! K zimnímu období patří i jídla trochu tučnější a my jsme dali dohromady super recepty, v kterých hraje hlavní roli sýr – u něj bezpochyby platí, že tuk je nositelem chuti – čím tučnější sýr zvolíte, tím více si pochutnáte. Na dalších stránkách nabízíme nahlédnutí do italské kuchyně v podání šéfkuchaře Riccarda Lucqueho, ale i Jamieho Olivera, který se vydal na pouť po Itálii a získal staré rodinné recepty od italských babiček. Zdeněk Pohlreich nabízí odlehčené recepty, které vás udrží v kondici. A šikovná cukrářka Petra Stahlová nabízí několik jednodušších receptů ze své nové cukrářské bible pro vegany.

To ale pořád není ani zdaleka vše! Vyberte si z více než 75 nových receptů, s kterými prožijete krásnou zimu a šťastné sváteční dny. Což vám z celého srdce přeju…

Vaše Klára Michalová

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 147 Kč. Získáte 4 čísla časopisu za cenu 3 plná sezonních receptů přímo do schránky. Více informací najdete zde:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty