Novinky na trhu: vícezrnné krekry, bylinné čaje, americký bourbon nebo sada hrnců

Další várka novinek je pro vás připravena! Opět tu máme nějaké to zobání, tipy na nápoje, ale zároveň i na vybavení do kuchyně. Náš článek tedy může být inspirací pro vlastní odměny, ale také na zajímavý dárek pro gastro nadšence.

Vícezrnné krekry od KOMPEKU

Po Vánocích je většina z nás přesycena cukrovím a válením se u pohádek. Kila neúprosně stoupají a právě teď je nejvyšší čas s tím něco udělat! Dostat se zpátky do formy nemusí být zase tak těžké. Kladenská rodinná pekárna KOMPEK přichází s novinkou v podobě vícezrnných bílkovinných krekrů s příchutí barbecue. S sebou si je můžete zabalit jako svačinku do školy či do práce nebo si je otevřít, když vás honí mlsná.

Krekry mají vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, díky kterým vyváženě doplňují jídelníček. Jsou bohaté na bílkoviny a vlákninu, neobsahují palmový olej a mohou přispívat k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Chutnají skvěle nejen samotné, ale také spolu s různými dipy či pomazánkami.

Funkční bylinné čaje TEEKANNE

Od teplých jarních paprsků nás ještě dělí mnoho času a unavenému organismu bychom měli dopřát přírodní povzbuzení. Bylinné čaje od TEEKANNE v sobě spojují sílu léčivých rostlin, díky nimž můžete podpořit svou imunitu a celkové zdraví nejen před všudypřítomnými původci respiračních onemocnění.

Zázvor nepřináší pouze štiplavou povzbuzující chuť, ale také řadu blahodárných účinků na dolní i horní dýchací cesty. Proto ho najdete v bylinné směsi Dýchací cesty a krk se zázvorem. Pravidelné popíjení horkého čaje navíc díky zázvoru může přispět k přirozené obranyschopnosti organismu a může skvěle podpořit i váš imunitní systém. K tomu pomáhá také lípa srdčitá. Její sušené květy přináší zklidňující účinky na krk, hrtan i hlasivky a díky schopnosti příjemně prohřát organismus tak může být skvělým pomocníkem při prvních projevech nachlazení.

Nadčasová ikona Wild Turkey Bourbon 101

Dopřejte si něco výjimečného. Poznejte příběh a chuť věhlasného amerického bourbonu, který se vyrábí již 60 let stejným ověřeným způsobem. Wild Turkey vás osloví nevšedním kontrastem jemnosti a síly. Vyrábí se na základě tajné směsi kukuřice a kvalitních obilovin a následně zraje 6–8 let v dubových sudech vypálených na nejvyšší stupeň, který je označován jako „alligator char“.

Řada hrnců WMF Fusiontec Compact

Hrnce WMF Fusiontec Compact do vaší kuchyně vnesou pořádek a systém. Tato řada svým praktickým stohovatelným designem šetří cenné úložné místo, kterého v kuchyňské lince není nikdy nazbyt. Jedinečný materiál hrnců dělá z vaření nevšední zážitek. Keramické vrstvy, ze kterých jsou hrnce složeny, prošly během výroby procesem pálení a tvrzení, vytvořil se tak téměř nezničitelný materiál, který významně prodlužuje životnost produktů.

Tento supermateriál disponuje nespočtem prvotřídních vlastností od hladkého povrchu odolného proti poškrábání přes možnost vaření s nízkým obsahem tuku až po snadné čištění. Hrnce jsou perfektním vodičem tepla, zajistí, aby vaše pokrmy byly rovnoměrně propečené a svou schopností tepelné akumulace je dlouho udrží připravené k servírování.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty