Novinky na trhu: mixitella, zimní cider nebo designové vybavení

Rádi byste vyzkoušeli něco nového? Kdo taky ne! :) Máme pro vás hned několik tipů na novinky na trhu. Vyzkoušejte mixitellu, zimní cider nebo si kupte nový designový kousek do kuchyně. :)

Designové koše FlatBack

Designové koše Brabantia FlatBack jsou typické plochou zadní stranou, díky které snadno padnou ke každé zdi nebo do rohu místnosti. Nová řada košů nese označení FlatBack+, protože kromě minerálních barev disponuje také větší velikostí, odolností a recyklovatelností. Koše dosáhly bronzové certifikace Cradle to Cradle, která hodnotí obnovitelnost produktů. Koše jsou v nabídce ve dvou velikostech 30 a 40 litrů, v nových minerálních barvách nekonečné šedé, industriální betonové šedé a slunečné zlaté. Předností minerálních košů FlatBack+ je jejich pevný povrch a odolnost proti poškrábání a opotřebení. K dostání jsou od 4490 Kč v obchodní sítí Luis, Kika a na e-shopu.

Pomazánky Mixitella

Mixit má novou pochoutku hned v pěti variantách. U jedné lžičky většinou nezůstane. Mixitelly mají základ (tedy 60–80 %) buď z arašídů, kokosu, nebo lískových oříšků – a takové krémy jsou lahodné samy o sobě. Navíc jsou přidány ingredience, které Mixitelly posouvají do oříškového nebe. Čtyři z nich obsahují kvalitní belgickou čokoládu Callebaut, která je v čokoládovém světě legendou. Ta pátá je také z belgické čokolády, z 80% Ugandy.

Mixitella – Arašídy s hořkou čokoládou Uganda, s mléčnou čokoládou, dále Lískový ořech s mléčnou čokoládou a proteinem, Kokos s bílou čokoládou a Arašídy s bílou čokoládou a jahodami. Jedno balení váží 250 gramů a seženete je na e-shopu za 169 Kč (arašídové a kokosová) nebo 259 Kč (lískooříškovou).

Limitovaná edice – Zimní cider Tátův sad

Chcete zkusit trochu jiný cider? Pak se mrkněte po limitované edici Zimního cideru Tátův sad. Je z čerstvě vylisovaného jablečného moštu a kořene zázvoru a navíc je obohacen a provoněn vánočním kořením – skořicí, hřebíčkem, badyánem a čerstvou pomerančovou kůrou. Pít ho můžete jak vychlazený, tak i horký – podle toho, jak je libo nebo zima. K dostání je například na Rohlíku, v karlínské prodejně Beershop nebo v Podskalské ulici v prodejně Dobrý cider. Zimní cider je v prodeji v 750 ml lahvích a jeho doporučená cena je 130 Kč. Dočasně se tak přidává ke stálicím Tátova sadu, a to k cideru suchému, polosuchému, chmelenému a také k podzimní novince, kterou je cider z bourbonových sudů.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty