Mixér: dárkové balíčky, vánoční menu, kaštanová zmrzlina nebo lahodný likér

Plánujete, komu co koupíte pod stromeček? Nebo se chcete odměnit za náročný rok? Náš dnešní Mixér zvládne obojí! :) Je totiž plný dobrého jídla i pití.

Balíček plný dobrot z KRO Kitchen

S dárkem, který se dá sníst nebo vypít, nikdy neuděláte krok vedle. A co teprve s balíčkem plným dobrot, který připravil tým z KRO Kitchen. K dostání bude v sobotu 18. prosince 2021 na vánočním marketu v KRO Coffee na náměstí Jiřího z Poděbrad. Kromě něj zde pořídíte i další produkty od spřátelených značek. Ideální příležitost pro ty, kdo nechávají dárky na poslední chvíli.

V KRO Kitchen naplnili vánoční balíček dobrotami, které si zde sami vyrábějí. A to i těmi tekutými. V první řadě tak obsahuje vaječňák (0,2 l) s příchutí koření a slaného karamelu, jehož základem je směs rumu, koňaku a sherry. Dále svařákový sirup (0,2 l), olivový olej (0,5 l), oříškový party mix, kari koření, kimchi kečup, omáčku piri-piri, slaný karamel a kimchi (300 g). Vše doplňují speciální vánoční KRO ponožky ve dvou různých motivech. Cena balíčku je 1 250 korun a připraveno bude rovných 100 kusů. Tři šťastlivci v něm kromě výše uvedeného najdou navíc voucher na konzumaci platný v obou bistrech i kavárně.

Vánoce v Hard Rock Cafe Praha

Kultovní americká restaurace Hard Rock Cafe si i tento rok pro své hosty připravila speciální limitovanou nabídku vánočního menu. Několikachodové sváteční menu je k dostání až do 31. prosince. Návštěvníci mají na výběr z dvouchodové nebo tříchodové varianty, která zahrnuje předkrm, hlavní chod a dezert.

Speciální vánoční menu nabízí skvělou bruschettu s čerstvým salátem, klasickým Caesar dresinkem a uzenou slaninou, pak třeba steak burger se sýrem, restovanými žampiony, salátem a hranolky Mushroom Swiss Burger, Surf & Turf Burger – steak burger s krevetami a pikantním zelím nebo Moving Mountains® Burger, rostlinnou placku se sýrem čedar a křupavým cibulovým kroužkem, podávanou se salátem a hranolky. Nechybí ani grilovaný losos s hranolky a čerstvou zeleninou a mnoho dalších dobrot.

Kaštanová zmrzlina z Crème de la Crème

Vůně pečených kaštanů, které si ještě horké oloupete, abyste si vychutnali máslově oříškovou dobrotu… Tato zimní klasika na vás čeká ve své ledové verzi, sladce krémové kaštanové zmrzlině ve všech zmrzlinárnách Crème de la Crème. Tam se oblíbená pochoutka stěhuje na celý prosinec z domovské pobočky v ulici Pod Kaštany, kde si získala tisíce příznivců.

Sklenka milovaného Baileys

Vánoční čas je ideální příležitostí pro to věnovat sametově jemné pohlazení, které si můžete vychutnat společně. Lahodná chuť likéru Baileys Original Irish Cream se skvěle vyjímá na ledu, v míchaných koktejlech anebo v kávě či se zmrzlinou. Navíc v nové vánoční limitované edici i jako skvělý dárek!

Baileys pop up bar ve Vnitroblocku!

Vánoční čas je v plném proudu a vy máte jedinečnou příležitost předvést své kreativní umění a namíchat si podle vlastních chutí váš oblíbený a delikátní krémový Baileys Original Irish Cream. Vychutnejte si sváteční čas s Baileys jednoduše a stylově. Sladce si zahřešit a popustit uzdu fantazii můžete do 23. prosince v holešovickém Vnitroblocku.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty