zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Grilovaná ryba Chimichurri
Autor: archiv Hellman´s Grilovaná ryba Chimichurri

Grilovaná ryba Chimichurri

Hodnoceno: 0x
Co se týká přípravy ryb, máme my Češi pořád zbytečný respekt. Jejich příprava je přitom jednoduchá a rychlá. Zkuste třeba tento chutěmi nabitý recept od grilovacího guru DJ BBQ a uvidíte sami!
do 30 minut
4 porce

Článek

Parmice plněné pomerančem a bobkovým listem Foto:

20 fantastických receptů z mořských ryb

Na dovolené si jistě řada z vás dopřává skvělé mořské ryby. My pro vás máme výběr receptů pro chvíle, kdy na tresku nebo třeba mořského vlka dostanete chuť doma! :)

reklama

Postup

  1. Rozžhavte gril, v jedné části s rozpáleným uhlím. Ujistěte se, že je gril dostatečně promaštěný a důkladně vyčištěný.
  2. Vysušte rybu a vmasírujte do ní sůl, pepř a nechte odležet stranou.
  3. V oddělené misce smíchejte majonézu společně s Chipotle papričkou, česnekem, koriandrem, petrželkou, červenou paprikou, zelenou paprikou a jarní cibulkou. Touto směsí následně vyplňte vnitřek obou připravených ryb.
  4. Takto připravené ryby umístěte na gril (pokud máte, použijte mřížku na ryby) a pečte 10 – 15 minut (záleží na tloušťce ryby) nebo do té doby než maso ztmavne a propeče se.
  5. Následně ryby z grilu sundejte (i z mřížky, pokud jste ji použili). Odstraňte kůži a servírujte na velkém talíři. Před podáváním pokapejte šťávou z citronu.

Grilovaná ryba Chimichurri  Foto: Grilovaná ryba Chimichurri , Foto: archiv Hellman´s

reklama