zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Letní číslo časopisu Prima FRESH
Autor: archiv Prima FRESH Letní číslo časopisu Prima FRESH

Užijte si ty nejlepší prázdniny s letním číslem časopisu Prima FRESH!

Letní číslo časopisu prima FRESH nabízí pestrý výběr těch nejbarevnějších receptů plných chutí a vůní, které vám navodí správnou prázdninovou náladu. Najdete ho v prodeji od 6. června.
klaram , 04.06.2018

reklama

Musím se k něčemu přiznat. Mám celoživotní prázdninový syndrom. I když už dávno nechodím do školy, zůstal mi v podvědomí pocit, že v létě jsou prostě prázdniny, takže se nemá pracovat a má se odpočívat a cestovat a užívat si slunce, vodu, les a hodně tlusté romány… Příliš se to tedy neslučuje s počtem dní dovolené, ale prázdninovou atmosféru si lze dopřát i o víkendech a dlouhých teplých večerech během pracovního týdne. A u toho nemůže chybět dobré jídlo…

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Časopis Prima FRESH (léto 2018)

Letní číslo časopisu Prima FRESH Foto:

A zde přichází na řadu fenomén zvaný grilování. Za posledních 25 let jsme udělali velký pokrok a od opékání buřtů nad ohněm jsme se posunuli k téměř profesionálním výsledkům. Grilujeme maso, ryby, mořské plody, kvalitní uzeniny, ale i ovoce a zeleninu. Jsme mistři marinád, omáček a dipů. A nebojíme se zkoušet nové recepty! Proto pro vás máme spoustu báječných nápadů, co můžete hodit na rozpálený gril :)

Léto také přináší úrodu sladkého ovoce a šťavnaté křupavé zeleniny. Proměňte je s našimi recepty v úžasné sladké koláče na plech, zeleninu naložte do sklenice nebo z ní připravte výborné přílohy. A pokud nemáte svou vlastní zahradu, vydejte se s námi na farmářské trhy – poradíme, co právě teď nakupovat a co z toho uvařit. Speciální prostor jsme dali rajským jablíčkům. Rajčata jsou zkrátka synonymem léta a hvězdou nejen středozemní kuchyně.

A když se vrátím k úvodu, musím uznat, že prázdniny jsou přece jen obdobím, které si nejvíce užívají děti. Proto přinášíme inspiraci, jak připravit pořádný dětský mejdan. Ať už na oslavu konce školního roku, nebo jen tak, pro radost… Nebojte se malé pomocníky do přípravy zapojit, o to víc jim potom bude chutnat :)

Letní číslo časopisu Prima FRESH Foto:

Léto právě začíná a my vám nabízíme více než 75 receptů, s kterými si ho skvěle užijete!

Vaše Klára Michalová

Klára - podpis Foto:

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné a získáte 4 čísla časopisu přímo do schránky. Více informací najdete zde:

Předplatné Prima FRESH zima 2021

Získejte předplatné časopisu Prima FRESH na celý rok a pěkně ostrý dárek k tomu

reklama

Související témata: časopis Prima Fresh , léto , prázdniny , letní recepty , Prima Fresh , nové číslo časopisu , časopisy

reklama

Přečtěte si také