návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Užijte si ty nejlepší prázdniny s letním číslem časopisu Prima FRESH!

Letní číslo časopisu Prima FRESH
Autor: archiv Prima FRESH Letní číslo časopisu Prima FRESH
Letní číslo časopisu prima FRESH nabízí pestrý výběr těch nejbarevnějších receptů plných chutí a vůní, které vám navodí správnou prázdninovou náladu. Najdete ho v prodeji od 6. června.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Musím se k něčemu přiznat. Mám celoživotní prázdninový syndrom. I když už dávno nechodím do školy, zůstal mi v podvědomí pocit, že v létě jsou prostě prázdniny, takže se nemá pracovat a má se odpočívat a cestovat a užívat si slunce, vodu, les a hodně tlusté romány… Příliš se to tedy neslučuje s počtem dní dovolené, ale prázdninovou atmosféru si lze dopřát i o víkendech a dlouhých teplých večerech během pracovního týdne. A u toho nemůže chybět dobré jídlo…

Časopis Prima FRESH (léto 2018)
Časopis Prima FRESH (léto 2018)

Letní číslo časopisu Prima FRESH Foto:

A zde přichází na řadu fenomén zvaný grilování. Za posledních 25 let jsme udělali velký pokrok a od opékání buřtů nad ohněm jsme se posunuli k téměř profesionálním výsledkům. Grilujeme maso, ryby, mořské plody, kvalitní uzeniny, ale i ovoce a zeleninu. Jsme mistři marinád, omáček a dipů. A nebojíme se zkoušet nové recepty! Proto pro vás máme spoustu báječných nápadů, co můžete hodit na rozpálený gril :)

Léto také přináší úrodu sladkého ovoce a šťavnaté křupavé zeleniny. Proměňte je s našimi recepty v úžasné sladké koláče na plech, zeleninu naložte do sklenice nebo z ní připravte výborné přílohy. A pokud nemáte svou vlastní zahradu, vydejte se s námi na farmářské trhy – poradíme, co právě teď nakupovat a co z toho uvařit. Speciální prostor jsme dali rajským jablíčkům. Rajčata jsou zkrátka synonymem léta a hvězdou nejen středozemní kuchyně.

A když se vrátím k úvodu, musím uznat, že prázdniny jsou přece jen obdobím, které si nejvíce užívají děti. Proto přinášíme inspiraci, jak připravit pořádný dětský mejdan. Ať už na oslavu konce školního roku, nebo jen tak, pro radost… Nebojte se malé pomocníky do přípravy zapojit, o to víc jim potom bude chutnat :)

Letní číslo časopisu Prima FRESH Foto:

Léto právě začíná a my vám nabízíme více než 75 receptů, s kterými si ho skvěle užijete!

Vaše Klára Michalová

Klára - podpis Foto:

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné a získáte 4 čísla časopisu přímo do schránky. Více informací najdete zde:

Předplatné časopisu Prima FRESH 2019

Získejte předplatné časopisu Prima FRESH na celý rok a krásný dárek k tomu

Související témata: časopis Prima Fresh , léto , prázdniny , letní recepty , časopis , Prima Fresh , nové číslo časopisu
Reklama