zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Smoothie bowl z krémového manga s jahodami
Autor: Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den Smoothie bowl z krémového manga s jahodami

Smoothie bowl z krémového manga s jahodami

Hodnoceno: 0x
Tato směs je úžasně ovocná a krémovitá a dá se na ni nasypat spousta domácí ovesné granoly, která chutná božsky, když si ji tam zamícháte. Je to trochu jako ovocný jogurt s cereáliemi, ale s mnohem bohatší chutí a daleko větším množstvím čerstvých surovin, které vám pomohou cítit se skvěle.
do 10 minut
1 porce

Pokud byste chtěli, aby výsledná směs byla řidší a podobala se více smoothie než kaši, vynechte ovesné vločky a přidejte krapet svého oblíbeného rostlinného mléka.

Článek

Smoothies  Foto:

Smoothies jsou vitaminové bomby z mixéru

Smoothies – lahodné a zdravé nápoje vyrobené z čerstvého ovoce a zeleniny se těší stále větší popularitě. Při jejich přípravě se nemusíte řídit žádnými pravidly, zkrátka...

reklama

Postup

  1. Vložte všechny suroviny do mixéru a rozmixujte je na hladkou krémovitou směs. Možná budete muset mixování jednou či dvakrát přerušit, pokud není váš mixér dostatečně silný, a vše ručně promíchat, protože použité suroviny neobsahují mnoho tekutiny a mohou se někde zachytit.
  2. Posypte čímkoliv, co máte rádi. Skvělá je například kombinace ořechového másla, granoly, kokosového jogurtu a lesního ovoce.

PRIMA TIP: Jahody zbavte stopek, pokrájejte na třetiny nebo čtvrtiny a pak je zamrazte v uzavíratelném sáčku. Budou se vám pak mnohem snadněji mixovat, jahody mražené v celku umí být pro mixér velmi nepoddajné! Pokud narazíte na cenově dostupné zralé mango, nakupte ho do zásoby a nakrájené ho zamrazte v jednotlivých porcích.

Smoothie bowl z krémového manga s jahodami  Foto: Smoothie bowl z krémového manga s jahodami; foto: Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den

Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den

Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den Foto:

Ella Woodward

30 nových receptů v kapesním vydání od autorky bestselleru Lahodně s Ellou.

Tato kniha je první ze série plánovaných knih chutných, výživných a superrychlých receptů v malém formátu.

Ella miluje smoothies a džusy! V této knize shromáždila 30 zcela nových a unikátních receptů na výživné smoothies a úžasné džusy s použitím snadno dostupných surovin rostlinného původu, plných lahodných chutí.

Jednoduché a rychlé – prostě ideální pro každodenní shon. Vychutnejte si borůvkovo-hruškový snídaňový koktejl, energií nabitý zelený sen nebo lahodný mátovo-kokosový shake.

Nakladatelství Omega, 249 Kč.

reklama