zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Čoko chia pudink
Autor: Janina Černá / Cukrfree Čoko chia pudink

Čoko chia pudink

Hodnoceno: 0x
Nejnovější trendy a superpotraviny v báječné kombinaci, kdy si ani neuvědomíte, jak zdravě vlastně mlsáte.
do 30 minut
1–2 porce

Pokud se snažíte ve svém jídelníčku omezit cukr, pořiďte si nové číslo časopisu Prima FRESH, kde najdete několik receptů z kuchařky Cukrfree autorky Janiny Černé:

Článek

Jarní číslo časopisu Prima FRESH  Foto:

Užijte si krásné jaro s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Jarní číslo časopisu Prima FRESH plné nových, svěžích receptů, které je radost vařit, najdete v prodeji již od 8. března.

reklama

Postup

  1. V menší misce smíchejte kokosové mléko, vanilkovou esenci, stévii a kakaový prášek. Poté vmíchejte chia semínka, mleté ořechy a konopná semínka a vše důkladně promíchejte. Dalších 15 minut směs vždy po 5 minutách promíchejte a poté ji vložte alespoň na 2 hodiny do ledničky.
  2. Pudink podávejte vychlazený, ozdobený domácí šlehačkou bez cukru nebo našlehaným kokosovým krémem, s lesními plody, posypaný drcenými kakaovými boby.

Čoko chia pudink  Foto: Čoko chia pudink; foto: Janina Černá / Cukrfree

Cukrfree kuchařka

Cukrfree kuchařka Foto:

Účelem této kuchařky napsané známou blogerkou není jen inspirace novými a pro některé i netradičními recepty a ingrediencemi. Je to hlavně důkaz toho, že i život bez cukru může být dlouhodobě udržitelný, a to bez jakéhokoli omezování. Je to též důkaz toho, že i život bez cukru může být skutečně sladký. Není to dieta, je to životní styl. Recepty v této knize jsou nízkofruktózové, většina z nich je také nízkosacharidová s větším obsahem tuků a všechny jsou zároveň bezlepkové. Zahrnují kompletní menu – snídaně, snacky, hlavní jídla, přílohy, dezerty…

Autorka Janina Černá se v roce 2015 díky svému blogu Cukrfree.cz stala objevem českého blogerského světa, kdy během pouhých několika měsíců „nasbírala“ tisíce příznivců. I to svědčí o tom, že téma cukru v naší stravě již není lhostejné mnoha lidem.

Vydalo nakladatelství CPress.

reklama