zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Burritos se sýrem a špenátem
Autor: Kuchařka pro supertátu Burritos se sýrem a špenátem

Burritos se sýrem a špenátem

Hodnoceno: 4x
Pšeničné placky dávají prostor fantazii. Něžně je položte na linku, dvakrát je pohlaďte, a pak už jen plňte tím, co máte rádi, pardon, co mají rády vaše děti .
do 30 minut
4 porce

reklama

Postup

  1. Očistěte žampiony a pokrájejte je na plátky, umyjte rajčata a pokrájejte je na kostičky.
  2. Na pánvi rozpalte trochu olivového oleje, na něm zlehka orestujte nakrájené žampiony, tak aby mírně zhnědly. Do pánve se žampiony rozklepněte vejce, rozmíchejte a nechte na plotně jen do té doby, než vejce ztuhne. Pánev odstavte z plotny, nasypejte do ní baby špenát a rajčata. Osolte mořskou solí. Na závěr přimíchejte ricottu. Vzniklou směsí potřete pšeničné tortily, jeden okraj založte a pak teprve zamotejte rolky tak, aby jedna strana zůstala uzavřená.
  3. Pokud vaše děti houby nejedí, vynechte je. Tortille to neuškodí :)

Burritos se sýrem a špenátem  Foto:

Burritos se sýrem a špenátem, foto: Kuchařka pro supertátu

KUCHAŘKA PRO SUPERTÁTU

Kuchařka pro supertátu Foto:

Uvařit, uklidit, děcka zabavit a nezbláznit se!

Od autora Deníku muže na mateřské Ondry Holinky

Hlavně nepropadat panice! Jestli mám doma zůstat s třemi hladovými krky a večer i hladovou ženou, neztratit chlapskou podstatu, a ještě být dobrým tátou a manželem – to už chce promakanou rukojeť pro skvělýho tátu!“ A tady je – Kuchařka pro tatínky plná nadupaných receptů prověřených jedním z nich, opravdovým tátou. Kniha obsahuje nejen deset tematických kapitol, kdy táta vaří polívky, dělá svačinky i oblíbené omáčky a těstoviny, kdy se pořádně vytáhne před mámou i paní učitelkou, ale také zápisky z Ondrova deníku, v nichž se mimo jiné dozvíte, jak nepropadnout alkoholismu, jak vyřešit problémy a nevyžírat pořád dokola ledničku, jak uspat děti bez zpívání a neuspat u toho krásnou manželku a mnoho dalších zážitků z jeho šťastných i zoufalejších dní. A kniha dá prostor na psaní i dalším nešťastníkům.

Pevná vazba, ke každému receptu fotografie, deník táty na mateřské – prostor na psaní deníku pro další táty, prostor na vlepování fotografií, 180 stran, 499 Kč

reklama