Nikola Bílková

Nikola se vyučila v oboru kuchař-číšník v pohostinství. Pracovala jako servírka, asistentka úvěrové společnosti.

Nyní je jejím povoláním makléřka – zprostředkovatelka prodeje nemovitostí, a zároveň podniká – s přítelem mají obchod s cykloturistikou. Žije s přítelem skoro osm let. Do budoucna plánují rodinu. Ráda tráví čas s rodinou a ve společnosti přátel. Do pořadu jí přihlásil její přítel, protože má Prostřeno! rád a pravidelně ho společně sledují. Nejspíš si myslí, že umí dobře vařit a je dobrá kuchařka. Pokud by vyhrála, tak by si pořídili s přítelem druhé auto anebo by peníze použili na dovolenou někde u moře. Jako zábavu si pro své hosty připraví kelímkový balonkový souboj. Tato jídla si vybrala, protože je má všechny ráda a jsou jí blízká.

Charakter: Její okolí o ní tvrdí, že je komunikativní (někdy až moc). Je starostlivá, pracovitá a miluje děti. Přítel o ní tvrdí, že je tvrdohlavá.

Zájmy: Spoustu času věnuje své práci a společnému podnikání s přítelem – obchod s cykloturistikou. Baví ji procházky ve městě i po parku nebo po horách. Chodí ráda do wellness nebo s přáteli pořádá setkání u nich doma, kdy je může pohostit a něco dobrého uvařit.

Vztah k vaření: Baví ji vaření i pečení. Mnoho jídel snoubí s vínem, protože víno zbožňuje. Vaří odmalička a ráda zkouší nové recepty a často vaří dle své fantazie.

Chutě: Má ráda odlehčenou stravu, ale záleží i na ročním období. Nejvíc jí chutná sushi, ryby, hovězí steaky a saláty. Nejraději má sushi s lososem.

Nesnáší: Jí vše. Nesnědla by jen dršťky a osrdí na smetaně.

Motto: V životě se řídí mottem: „Žij každý den, jak nejlépe umíš! Snaž se žít tak, aby ses nemusel za svůj život stydět.“

Očekávání: Těší se na nové recepty, nápady na pokrmy, které nezná a dobrou zábavu.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty