Velká adventní soutěž Prima FRESH právě startuje!

Také jste jako malí rádi otevírali každý den nové políčko na adventním kalendáři? Pak vás bude bavit naše nová adventní soutěž, která startuje 1. prosince :)

Připravili jsme pro vás 24 krásných cen, o které si můžete každý den zasoutěžit na instagramovém profilu @primafresh. Hraje se o spoustu cen, které každý milovník dobrého jídla ocení, a možná ulovíte i nějaký hezký dárek pro své blízké.

Na co se můžete těšit? Vybrali jsme pro vás spoustu skvělých kuchařských knih, mezi kterými nechybí ani horké novinky, jako jsou třeba Sexy dorty od Josefa Maršálka nebo zbrusu nové knihy od oblíbených food blogerek – Yummy Paleo, Garden & Kitchen nebo Neplechy na plechu. O svou novou „bibli“ Rytmus roku se podělila Hanka Zemanová. A na své si přijdou i muži – v seznamu cen nechybí Kniha o pivu nebo Chilli kuchařka.

Nejen knihou živ je člověk, a proto se s námi můžete i dobře najíst. Ve spolupráci s Dáme jídlo jsme pro vás připravili vouchery na objednávku v restauracích, ale i na nákup na Dáme market, což je on-line supermarket, kde si můžete objednat třeba nákup na svátky, který vám služba Dáme jídlo doveze až domů.

Pro milovníky vaření, kteří si čas strávený v kuchyni užívají, máme mezi soutěžními cenami připravené i kvalitní nože Fiskars nebo luxusní džínové zástěry s koženými detaily s brandem Slunečná.

Na Štědrý den pak plánujeme speciální tajný balíček plný úžasných dárků. O něm vám víc neprozradíme, vždyť kdo by chtěl dopředu vědět, co se skrývá pod stromečkem a přijít tak o překvapení?

Zapojte se do naší velké adventní soutěže každý den! Krásné ceny na vás čekají na instagramu @primafresh už od 1. prosince!

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty