Novinky na trhu: chutný salát, něco na zahřátí nebo jedlý dárek

Tři zajímavé novinky, které vám mohou rozhodně zpříjemnit den. :) Objevte s námi sladké dárkové balení, zdravý salát plný luštěnin a zeleniny nebo čaj, který vás během chladného počasí pořádně zahřeje.

Dárkové balení lahodné pomazánky

Ghítela je alternativa oblíbené sladké pomazánky, v níž cukr a nevhodné tuky nahrazují například ořechy, med a hlavně ghí. Představuje skvělý zdroj energie pro duševní činnost, pro sportovce před tréninkem a pro děti je vítaným řešením, když zatouží po nějaké laskomině, protože vhodně zastoupí nezdravé cukrovinky.

V současné době jsou pod značkou firmy České ghíčko k dostání čtyři příchutě. Pokud si nejste jisti, která bude ta nejlahodnější, vyřešte to šalamounsky a dopřejte si Dárkové balení – obsahuje 4 druhy Ghítel s různými příchutěmi po 125 ml: Arašídovou, Lískooříškovou, Kešu s kokosem a Mandle s kávou.

Zelený čaj a zázvor pro povzbuzení v zimních dnech

Přes zimu je důležité pořádně se prohřát a nedat chladným teplotám šanci. Od prochladnutí je totiž už jen krůček k nachlazení a dalším sezonním nemocem, o které nikdo nestojí. V teple vás spolehlivě udrží pravidelné pití hřejivých čajů TEEKANNE s povzbuzujícím zázvorem, který si můžete vychutnat v lahodné kombinaci se zeleným čajem a příchutí citronu či manga.

Green Tea Ginger-Lemon představuje dokonalou chuťovou souhru lehkého zeleného čaje a osvěžujícího citronu se zázvorem. Pro sladší požitek stačí do konvičky přidat trochu medu a hřejivé zimní povzbuzení je na světě. Ovocnější tóny vnáší do zeleného čaje se zázvorem sladké mango, a to v čaji TEEKANNE Green Tea Ginger-Mango. Milovníci zelených čajů si tak mohou chladné roční období zpestřit hned několika variantami, které vnesou do zimních dnů chutné a hřejivé povzbuzení.

Tuňákový salát Čočka se žlutou mrkví a rajčaty

Léto je minulostí, podzimní sezona vrcholí a to je čas, kdy se víc než kdy jindy hodí zdravá a rychlá svačina. V ideálním případě vhodná pro děti i pro dospělé. Rio Mare Insalatissime je sázkou na jistotu, jednak díky kvalitním a zdravým surovinám, ale především proto, že prostě skvěle chutná! Samozřejmostí je praktické balení, v lehké misce vhodné pro přímou konzumaci, opatřené snadným otevíráním. To vše při zachování čerstvosti, chuti i výživových hodnot a bez přidaných konzervantů!

Na výběr je šest variant, v nichž se snoubí kombinace jedinečné chuti tuňáka s vybranou zeleninou, případně luštěninami, kuskusem nebo rýží.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty