Novinky na trhu: 3 velikonoční sladkosti na poslední chvíli

Ještě zbývá pár dní, než se u vašich dveří objeví první koledníci. Chcete si pro jistotu zajistit pořádné zásoby, abyste je mohli dostatečně pohostit? Pak mrkněte na naše velikonoční tipy na poslední chvíli – jak jinak než sladké. :)

Velikonoční dárková krabička s vajíčky

Luxusní stylová dřevěná dárková krabička s roztomilým velikonočním motivem a okýnkem k nahlédnutí na její delikátní obsah potěší každého obdarovaného. Krabička je naplněna metalickými čokoládovými vajíčky, která jsou vyrobena z výběrových kalifornských mandlí, obalených v prémiové bílé čokoládě a zdobená metalickými barvami.

Víte, co je to dražování mandlí neboli jejich obalování v čokoládě?

Celý proces tzv. dražování mandlí neboli jejich obalování v čokoládě je unikátním postupem značky Steiner & Kovarik a vzniká tím skvělá exploze chutí a vůní, která potěší každého fanouška sladkostí. Magická chuť a vůně nejlepších čokolád ve spojení s vlastnostmi a chutí sušených výběrových mandlí dává vzniknout luxusní delikatese, hravě dotvořené přírodními barvami.

Ferrero vám přináší jarní tipy na zpestření Velikonoc

Čokoládová koule Grand Ferrero Rocher s lískovými oříšky vás nadchne svou velikostí, díky které z ní bude dokonalý velikonoční dárek pro vaše blízké. Vybrat si můžete jednu ze dvou verzí – s mléčnou, nebo hořkou čokoládou. O radost se můžete podělit bonbony Ferrero Moments v balení s mléčnou čokoládou. Pro milovníky bílé čokolády je dostupný také mix obou variant.

Velikonoční potěšení přinášejí i minivajíčka Crispy Eggs. Ta jsou příjemně křupavá díky náplni s oplatkou a vychutnat si je můžete v kakaové nebo lískooříškové verzi. Pro ty, kdo preferují delikátní chuť bez křupavé oplatky, Ferrero připravilo čokoládová vajíčka Choco Eggs, která uvnitř ukrývají neodolatelný lískooříškový krém.

Mandličky nejen na zobání

Jako poslední tip pro vás máme dárkovou krabičku mandlí v čokoládě Vienna od značky Alika. Jsou bílé nebo sytě růžové a hodí se nejen pro klasické mlsání. Můžete je využít i při pečení sladkých odměn pro koledníky, třeba pokud zkusíte stylové velikonoční cupcakes. Seženete je na e-shopu Zdravé ořechy.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty