zpět

Hledáte inspiraci pro každodenní vaření?

Nechte si zasílat newsletter plný sezónních receptů.
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

Sbírka nejbarevnějších receptů podle Kamu

Dýňové kari s cizrnou podle Kamu
Autor: Marie Bartošová / Nejbarevnější kuchařka Dýňové kari s cizrnou podle Kamu
Pod jménem Kamu je známa kuchařka Kamila Rundusová. Její vášeň pro jídla plné barev a chutí je přímo nakažlivá a její kuchařky inspirují k dobrodružství v kuchyni. Nechte se zlákat i vy a vyzkoušejte něco nového a velmi zábavného.
15. 12. 2020

Kamu sbírala zkušenosti na stážích v kuchyních na různých kontinentech. Pracovala v kuchyni Jamieho Olivera, ale i v dalších restauracích třeba na Novém Zélandě. Po návratu do Česka začala vytvářet vlastní projekty a výsledkem byla jeji první Nejbarevnější kuchařka – opravdu působivá kniha velkého formátu s netradiční grafickou úpravou, ale především s ohromujícím obsahem, který Čechům přinesl průřez exotickými kuchyněmi, především těmi asijskými, ale  obsahuje i pokrmy ze Střední a Jižní Ameriky.

Druhou knihou byla Mexická kuchařka, která přináší autentické recepty, většinou ve variantě s masem, ale i v úpravě pro vegetariány.

Nechte se zlákat barevným světem, který Kamu nabízí a vyzkoušejte její recepty:

Už několik let je životním i pracovním parťákem Kamu její přítel Robi Chad. Právě tento týden můžete vidět, jak si právě on umí poradit v kuchyni i bez podpory své přítelkyně. Ve speciálním vydání pořadu Prostřeno hostí další partnerky známých šéfkuchařů. Podívejte se, jak se mu to podaří:

Vánoční speciál Prostřeno!

Jak vaří protějšky slavných šéfkuchařů odhalí vánoční speciál Prostřeno!