návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Pudink z chia semínek s malinami

3 porce
do 1 hodiny
Pudink z chia semínek s malinami
Autor: Jde to i bez pšenice Pudink z chia semínek s malinami
Vyzkoušejte vynikajicí pudink z chia semínek, který je navíc bez laktózy. Maliny můžete nahradit jakýmkoli jiným ovocem a med třeba agávovým sirupem.
Reklama

Suroviny (3 porce)

Reklama

Postup

  1. Banán nakrájejte na kousky, přidejte maliny, med a vše zalijte mlékem. Rozmixujte.
  2. Přidejte do směsi chia semínka, zamíchejte a nechte nabobtnat. Směsí naplňte skleničky, ozdobte celými malinami a mátou.
  3. Nechte vychladit a podávejte.
Reklama

Pudink z chia semínek s malinami  Foto:

Pudink z chia semínek s malinami, foto: Jde to i bez pšenice

Jde to i bez pšenice Foto:

Jde to i bez pšenice

Petra Lamschová a Petr Havlíček

Autorská dvojice Petra Lamschová a Petr Havlíček přichází s novou řadou lifestylových kuchařek. Opět půjde o zdravé jídlo a spoustu zodpovězených otázek, tipů a rad, ale také tabu.

První díl se bude točit okolo pšenice. Je to jen móda, nebo nutnost současné doby? Musíme ze svého jídelníčku vyloučit pšenici (tedy lepek), aby nám bylo lépe? Zhubneme? Budeme mít více energie? Na tyto a další otázky opět odpoví výživový poradce Petr Havlíček a společně s Petrou Lamschovou přidají také spoustu kvalitních, zajímavých, jednoduchých a hlavně rychlých receptů, které vám budou chutnat. Jednoduše: Jde to i bez pšenice!

Vydalo nakladatelství Mladá Fronta

Uložit

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Přečtěte si také