Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Papriky plněné kozím sýrem s rajčatovou salsou

do 30 minut
Papriky plněné kozím sýrem s rajčatovou salsou
Spouštím video za 5s.
Zdeněk Pohlreich umí připravit delikatesy i pro vegetariány. Vzykoušejte podle jeho receptu papriky plněné kozím sýrem a ricottou. A rajčatová salsa také stojí za vyzkoušení.
Reklama

V nové řadě kulinární show Rozpal to, šéfe! II. Zdeněk Pohlreich opět rozžhavil gril a připravil skvělé recepty na letní grilovačku. Sledujte každou neděli v 18.00 na Primě! Všechny recepty, bonusová videa a další "laskominy" najdete ve speciálu:

Reklama

Postup

  1. Nejdříve si připravte salsu: česnek a cibuli nakrájejte najemno a nechte orestovat na olivovém oleji. Loupaná rajčata pokrájejte a přilijte na wok. Směs osolte a opepřete, nechte chvíli povařit a pak přendejte do misky.
  2. Kozí sýr promíchejte s ricottou, přidejte čerstvé oregano a petrželku, osolte a opepřete.
  3. Papriky seshora seřízněte, zbavte je jádřinců a naplňte směsí z kozího sýra. Vložte je na wok, pokapejte olivovým olejem a nechte péct zhruba 5 minut, aby změkly.
  4. Papriku nandejte na talíř spolu se lžící rajčatové salsy a podávejte.
Reklama

Papriky plněné kozím sýrem s rajčatovou salsou Foto:

Rozpal to, šéfe! II Foto:

Rozpal to, šéfe! II, archiv Prima

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama