návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Losos s nudlemi a teriyaki omáčkou

Hodnoceno: 0x
2 porce
do 30 minut
Losos s nudlemi a teriyaki omáčkou
Losos s nudlemi a teriyaki omáčkou
Chutná večeře připravená do půl hodinky není žádný problém. K takovým rychlovkám patří i tyto rýžové nudle s lososem a skvělou teriyaki omáčkou!

Postup

  1. Předehřejte troubu na 200 °C. Do malého rendlíku dejte všechny ingredience na omáčku a nechejte probublávat na nejnižším plameni, dokud omáčka nezhoustne. Až se tak stane, dejte ji stranou.
  2. V hrnci přiveďte vodu k varu a uvařte si rýžové nudle podle návodu. Sceďte je a rozdělte do dvou servírovacích misek.
  3. Lososa posypejte solí, namletým pepřem a přesuňte na plech vyložený pečicím papírem. Pečte v troubě asi 12 minut, zkrátka dokud nebude dostatečně propečený.
  4. Upečeného lososa naaranžujte do připravených misek s nudlemi a zalijte teriyaki omáčkou. Nakonec obě porce posypejte sezamovými semínky, nakrájenou jarní cibulkou a ihned podávejte.

Losos s nudlemi a teriyaki omáčkou 2 Foto:

Losos s nudlemi a teriyaki omáčkou; foto: rasamalaysia.com