návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Kuřecí polévka vonící po limetkách (sopa de lima)

4 porce
do 30 minut
Kuřecí polévka vonící po limetkách (sopa de lima)
Kuřecí polévka vonící po limetkách (sopa de lima) Autor: Just Spice
Recept vychází z tradičního mayského salátu T’zik s trhaným masem a křupavou zeleninou ochucenou pomerančovou zálivkou. Kombinací s tortilovými chipsy a vývarem ochuceným limetami získáte skvělou svěží polévku do těchhle krásných jarních dní.
Reklama
Reklama

Postup

  1. Zlehka smíchejte všechny suroviny na T’zik, odložte.
  2. Vývar přiveďte k varu, dochuťte limetovou šťávou, případně solí a pepřem.
  3. T’zik rozdělte do misek, přelijte vývarem. Podávejte s tortilovými chipsy, avokádem a klínky limet k dochucení.
Reklama

S kořením kolem světa

Just SpiceMožná jste na tom jako my, máte rádi pestrou světovou kuchyni a leccos vám při vaření chybí. A možná jste při cestách po světě byli fascinovaní kořením na tržištích, tím pestrobarevným kaleidoskopem plným vůní. Mnohokrát jsme si z cest přivezli „něco“, o čem jsme vůbec nevěděli, nač to použít. A doma jsme hledali recepty.

Vášeň pro cestování a vášeň pro dobré jídlo je důvodem, proč jsme založili JUST SPICE, e-shop plný chutí, vůní a barev a hlavně plný koření. Na dobrém jídle záleží. A také záleží na detailu. Tedy na koření, se kterým vaříte. Přivážíme pro vás špičkové koření z celého světa, vyzkoušejte ten rozdíl.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama