návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Hermelínový salát

do 30 minut
Hermelínový salát
Hermelínový salát Autor: Hodně domácí
Chcete si připravit rychlý a lahodný salát se sýrem? Vyzkoušejte tento – zasytí vás na opravdu dlouhou dobu. Zeleninu můžete použít jakoukoli, třeba papriku nebo květák! :)
Reklama
Reklama

Postup

  1. Kolečka mrkve osmažte na olivovém oleji a slijte.
  2. Rajčátka a sýr nakrájejte a smíchejte vše dohromady s majonézou.
  3. Ochuťte červenou paprikou, tamari omáčkou a osolte. Přidejte nasekanou petrželovou nať nebo bazalku.
Reklama

Hermelínový salát Foto: Hermelínový salát. Foto: Hodně domácí

Hodně domácí blog

Hodně domácí - portrét Foto:

Svůj život jsem zasvětila fotografii. Fotím převážně lidi. Reklamy, svatby, rodinné focení, někdy i produktovou fotografii.

Během mé kariéry mě však dohnal můj životní styl a začala jsem mít zdravotní problémy. Měla jsem pocit, že možná už nebudu moct ani pracovat a to mě natolik vyděsilo, že jsem se rozhodla změnit život a stravovací návyky od základu. Mám rodinu, o kterou mě baví se starat, vařit jim domácí jídlo a tím je motivovat k tomu, aby se vydali stejnou cestou. Je to přesně tak, jak se říká : "Láska prochází žaludkem a jste to, co jíte."

Proto jsem se rozhodla, že se s vámi na blogu Hodně domácí podělím o mé recepty, které jsou jednoduché, nevyžadují příliš mnoho času a jsou především zdravé. Tedy většina.

Užijte si jich, stejně tak jako života!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama