zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Grilovaný květák
Autor: Hodně domácí Grilovaný květák

Grilovaný květák

Hodnoceno: 0x
Květák je vděčná zelenina, kterou můžete vařit, smažit nebo třeba péct. Jestli vás omrzela klasická úprava v trojobalu, vyzkoušejte tuto pikantní a rychlou variantu. Tímto způsobem si můžete připravit plnou mísu květáku, po vychladnutí lehce vmíchat majonézu a máte výborný salát!
do 1 hodiny

Článek

Pečený květák s balzamikem a parmezánem  Foto:

24 receptů s oblíbeným květákem

Nedávno to byla brokolice, tentokrát květák – ten bývá mezi strávníky oblíbenější. Vybrali jsme pro vás recepty, díky kterým si ho oblíbíte ještě víc! :)

reklama

Postup

  1. V misce smíchejte trochu oleje, prolisovaný česnek, pepř, omáčku tamari, hořčici a šťávu z rajčat.
  2. Podle chuti si můžete marinádu upravit.
  3. Květák nakrájejte na malé kousky, namáčejte v marinádě a klaďte na plech s pečicím papírem.
  4. Grilujte v troubě, ale můžete je i péct.

Grilovaný květák Foto: Grilovaný květák; foto: Hodně domácí

Hodně domácí blog

Hodně domácí - portrét Foto:

Svůj život jsem zasvětila fotografii. Fotím převážně lidi. Reklamy, svatby, rodinné focení, někdy i produktovou fotografii.

Během mé kariéry mě však dohnal můj životní styl a začala jsem mít zdravotní problémy. Měla jsem pocit, že možná už nebudu moct ani pracovat a to mě natolik vyděsilo, že jsem se rozhodla změnit život a stravovací návyky od základu. Mám rodinu, o kterou mě baví se starat, vařit jim domácí jídlo a tím je motivovat k tomu, aby se vydali stejnou cestou. Je to přesně tak, jak se říká : "Láska prochází žaludkem a jste to, co jíte."

Proto jsem se rozhodla, že se s vámi na blogu Hodně domácí podělím o mé recepty, které jsou jednoduché, nevyžadují příliš mnoho času a jsou především zdravé. Tedy většina.

Užijte si jich, stejně tak jako života!

reklama