zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Brownies vafle
Autor: kuchařka Jíme zdravě Brownies vafle

Brownies vafle

Hodnoceno: 1x
Spojení čokoládových brownies a nadýchaných křupavých vaflí je geniální. A to, že je jejich příprava tak snadná, netrvá ani půl hodiny a fantasticky je doplní čerstvé ovoce, med nebo řecký jogurt, považujeme za jasný důkaz toho, že líné snídaně lze stihnout i ve všední dny!
do 30 minut
6 ks porcí

Článek

Tradiční ořechové brownies  Foto:

14 receptů na absolutně dokonalé brownies

Pokud patříte mezi milovníky čokolády, určitě jste fenoménu s názvem brownies dávno propadli. Na povrchu křupavá krustička a uvnitř hutná, až trochu tekutá čokoládová...

reklama

Suroviny (6 ks porcí)

Postup

  1. V míse ušlehejte vejce. Přilijte mléko a postupně přisypávejte další ingredience a nakonec přidejte hořkou čokoládu rozpuštěnou nad vodní lázní.
  2. Hotové těsto nalijte do vaflovače a pečte 3‒4 minuty (záleží na typu vaflovače).

PRIMA TIP: Vafle můžete na závěr pokapat medem, obzvlášť výborné jsou s čerstvým ovocem a řeckým jogurtem.

Brownies vafle  Foto: Brownies vafle; foto: kuchařka Jíme zdravě

Jíme zdravě

Jíme zdravě Foto:

V této kuchařce najdete 120 originálních receptů, které vás hravě přesvědčí o tom, že jde vařit zdravě, jednoduše a tak, aby to chutnalo celé rodině.. Recepty jsou v knize řazené do kategorií podle druhu jídla – snídaně, polévky, obědy, saláty, pomazánky a tak dále. U každého najdete kromě postupu také nutriční hodnoty a tipy, čím jídlo ozvláštnit. Květáková pizza, sekaná s dýňovým pyré, celozrnné piškoty… škála jídel v této kuchařce je nepřeberná. A až narazíte na zdravější varianty medovníku nebo brownies, budete se olizovat i za ušima. Kniha potěší jak úplné začátečníky, kteří s vařením teprve začínají a potřebují pomocnou ruku, tak zkušené kuchařky a kuchaře, hledající originální, zdravé a hlavně rychlé recepty pro celou rodinu.

O autorech: Jsou tři, je jim v průměru jedenadvacet a připravují recepty, které nadšeně sdílí a vaří statisíce lidí. Jejich mobilní aplikaci Fitrecepty používá přes čtvrt milionu uživatelů, obrovský úspěch má i facebooková stránka Jíme zdravě. Teď se rozhodli, že vystoupí z online světa a vydají tištěnou kuchařku. Nutno říct, že odvaha jim nechybí. Celou knihu si totiž produkovali sami – od začátku až do konce.

Objednat si ji s dopravou zdarma můžete ZDE.

reklama