David Johánek

David je studentem na Střední škole gastronomie a služeb v Nové Pace. Vystudoval obor kuchař-číšník. Nyní je žákem třetího ročníku oboru hotelnictví. Studuje další obor.

Byl na praxi v hotelu Clarion ve Špindlerově Mlýně. Účastnil se zahraničních stáží v Anglii, Německu a na Slovensku. Od dětství se pohyboval v kuchyni a vždy ho to bavilo, a proto si vybral tyto obory. Po studiu by rád odjel někam do zahraničí, kde by získal další zkušenosti. Tuto školu si vybral, protože měl dobré ohlasy od své sestřenice, která na studovala na stejné škole. Žije s rodiči a má dva sourozence. Je nezadaný. Nabídku přijal, protože to bere jako osobní zkoušku a je zvědavý, jak vše zvládne. Pokud vyhraje, tak připraví oslavu pro kamarády a zbytek si asi uloží. Zatím nevyhrál, a tak o výhře pořádně nepřemýšlel. Část tohoto menu připravoval v druhém ročníku pro rodiče, a protože jim chutnalo, tak se rozhodl ho trochu inovovat a přidat studený předkrm a polévku. Jako zábavu si pro své hosty připravil cukrářské modelování.

Charakter: Sám o sobě tvrdí, že je tichý, klidný a přátelský.

Zájmy: Má rád sport – posilovnu, fotbal s kamarády a rád dělá individuální rekreační sporty. Baví ho turistika.

Vztah k vaření: Od dětství se motal v kuchyni a díval se lidem pod ruce. Když si to mohl vyzkoušet, tak ho vaření začalo víc bavit, a proto se také gastronomii věnuje.

Chutě: Mezi jeho oblíbená jídla patří steak. Ochutná vše, není vybíravý.

Nesnáší: Ochutná vše. Při stolování mu vadí mluvení s plnou pusou.

Motto: V životě se řídí mottem: „Život je zábava, když něco umím.“

Očekávání: Těší se na nové zkušenosti a poznání nových lidí.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty