Novinky na trhu: poctivý jogurt, čaj na zahřátí nebo něco ostřejšího

Další článek s novinkami z trhu na sebe nenechal dlouho čekat. Dnes pro vás máme porci pořádného jogurtu, čaj, který vám dodá vitamíny, a tip na ideální základ skvělého drinku.

Pistáciový jogurt Gran Moravia

Oříšková příchuť pistácií tradičního jogurtu je novinkou La Formaggeria Gran Moravia a má vysoký obsah plnohodnotných bílkovin, obsahujících veškeré esenciální aminokyseliny. Jde o kysaný mléčný výrobek, u něhož jsou bílkoviny i tuk právě díky procesu zakysání snadněji stravitelné než u samotného mléka. Obsah prospěšných laktobacilů navíc pomáhá posílit naši imunitu. Příchuť pistácií potěší jistě nejen všechny milovníky zeleného zdravého oříšku.

Ovocný čaj TEEKANNE plný vitaminů

Dobře vybraný ovocný čaj skrývá mnoho výhod. Kromě toho, že skvěle chutná a organismus dokonale zavodní, poskytuje také nezastupitelné látky plné zdraví a života – vitamíny! Perfektní chuťový mix zdravého ovoce v podobě konvičky čaje nabízí TEEKANNE Multivitamin, čaj s desítkou důležitých vitamínů, kdykoli připravený poskytnout vám příjemné ovocné povzbuzení.

Spolu s tóny borůvek, pomerančů, šípků či jablek si s čajem dopřejete i vitamín C, superstar mezi vitamíny, bez kterého by se náš organismus jednoduše neobešel. K dlouhé plejádě přínosů vitamínu C patří rozhodně pozitivní vliv na imunitu či fakt, že přispívá k tvorbě kolagenu, důležitého proteinu pro naše cévy, kosti či zuby.

Vychutnejte si francouzský ginový likér June by G’Vine

Svěží francouzský ginový likér June k nám přichází jako lahodná novinka. Po úspěchu na lednové galadegustaci Premier Wines & Spirits v Kaiserštejnském paláci si tento výjimečný likér s vůní léta můžete vychutnat i vy. Svěží kombinace šťavnaté divoké broskve a letního ovoce s nekonvenčním francouzským ginem G’Vine by neměla chybět ve vašem domácím baru. Přátelská atmosféra a uvolněná nálada na slunné terase, ať už u vás doma, nebo ve vašem oblíbeném baru si totiž žádá skvělý drink. Likér June je lehčí a jemnější než samotný gin a zároveň s opravdu bohatým aroma – tento jedinečný likér si zamilujete.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty