návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Zdravý životní styl je v kurzu!

Zdravé stravování
Autor: archiv Zdravé stravování
Životní styl má největší dopad na naše zdraví. Být zdravý, cítit se příjemně, být plni energie, je v dnešní uspěchané době k nezaplacení. Neovlivníme prostředí, ve kterém žijeme ani genetické dispozice k různým nemocem. Pro své tělo ale můžeme udělat jednu zásadní věc – začít se zdravě stravovat.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jídlo neuspokojuje jen hlad, je to pro nás velmi příjemná činnost, prostřednictvím které dodáváme našemu tělu vše potřebné. Zaručených návodů, diet a doporučení najdete spoustu, ale věřte, že tou nejlepší dietou je změna životního stylu, úprava stravovacích návyků a přechod k pestré zdravé stravě.

Zdravá a chutná strava – jak na to?

Naše předsevzetí, zlepšit stravování, běžně zhatí nedostatek času pro vymýšlení nových jídel, nakupování a vaření ze surovin, se kterými nemáte moc zkušeností. Navíc když přijde shon a stres, uchýlíte se zpět ke svým starým návykům, protože se vám to zdá prostě jednodušší.

Zkuste to s námi

Zdravé stravování je velmi dobrým pomocníkem při snaze začít zdravě jíst. Každý den budete mít nachystanou snídani, která je základem dne, chutné svačinky, teplý oběd i večeři. Do obchodu můžete zamířít pouze pro čerstvou zeleninu, které není nikdy dost :)

Zdravé stravování 2 Foto:

Nejsme všichni stejní

Zdravé stravování 3 Foto:

Každý člověk má jiné potřeby a preference. Ve Zdravém stravování vám proškolený personál a výživoví specialisté rádi poradí s výběrem vhodného programu. Pomohou vám určit Vaši energetickou potřebu, správnou skladbu základních živin. Vyřadí z jídel suroviny, které nemáte rádi, aby strava odpovídala vašim potřebám a chutím. A pokud by ani toto nestačilo, připraví jídelníček na míru jen pro vás.

Jde to i bez doplňků stravy

Jak říká přední odbornice na výživu paní profesorka Dostálová – jezte střídmě z pestrého stolu. Toho se držíme - v našem jídelníčku najdete nejen tradiční suroviny, ale poznáte i nové chutě. Vše je spočítáno a připraveno odborníky tak, aby naše tělo dostalo vše, o co si žádá.

Jídlo, které je zdravé může být i chutné! Nebojte se vyzkoušet, třeba jen na 1 den.

Více informací o stravovacích programech naleznete na www.zdravestravovani.cz.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související témata: zdravá strava
Reklama