zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Nová kuchařka Zdeňka Pohlreicha - Grilování
Nová kuchařka Zdeňka Pohlreicha - Grilování

Rozpalte to s novou kuchařkou Zdeňka Pohlreicha!

Období prázdnin a dovolených se pomalu ale jistě blíží. A s ním nastává i čas pro oblíbené grilování s rodinou a přáteli. Právě nyní na trh vystupuje knižní novinka Zdeňka Pohlreicha nazvaná jednoduše Grilování a fanouškům dobrého jídla přináší celou řadu dobrých rad a receptů pro inspiraci.
klaram , 10.05.2015

reklama

Grilování, jaké jste ještě nezažili! I tak se dá nová kniha stručně popsat. V knize najdete vedle stovky osvědčených receptů, různě doplněných a upravených, také čtyřicet úplně nových, senzačních jídel. Možná jste ani netušili, co všechno se dá na takovém grilu připravit. Je tady zkrátka 100 + 40 dobrých důvodů, proč se do grilování pustit.

Na grilu se pod vedením oblíbeného šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha naučíte připravovat prakticky všechno včetně ryb, mořských plodů, zeleniny a ovoce. Zvládnete a pochopíte taje ohně, práci s ním a seznámíte se s nejrůznějšími grilovacími metodami. Zkusíte si také méně obvyklé způsoby přípravy jídel. Nové nebo ne tak známé pro vás možná budou i některé použité suroviny.

Pohlreich Grilování 3 Foto:

Praktická, přehledná a nabitá skvělými recepty, které budete chtít vyzkoušet – právě taková je nová kuchařka Zdeňka Pohlreicha. Kniha obsahuje i QR kódy pro snadný a rychlý nákup. Tuto knížku populárního šéfa si prostě zamilujete, stejně jako jídla, která podle ní připravíte.

Některé recepty, které jsou v knížce představené, uvidíte i v nové řadě pořadu televize Prima Rozpal to, šéfe!, který se vysílá každou neděli v 18.00.

Pohlreich Grilování 2 Foto:

Kuchařku Grilování od Zdeňka Pohlreicha vydává nakladatelství Sevruga s.r.o.

Počet stran: 264 str., cena: 499 Kč

Připravila Klára Michalová

reklama

reklama

Přečtěte si také