zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Soutěž o 3 balíčky Prima FRESH
Autor: archiv Soutěž o 3 balíčky Prima FRESH

Soutěžte s námi o 3 balíčky Prima FRESH!

Pro všechny naše fanoušky jsme připravili soutěž, ve které můžete vyhrát nový vánoční časopis Prima FRESH, ale také horkou novinku – náš první stolní kalendář na rok 2018! A nechybí ani nová kuchařka z edice Prima FRESH – Nakládačka na věčné časy.
klaram , 20.11.2017

reklama

Vánoce se pomalu blíží a ruku na srdce, ačkoliv by to měly být svátky klidu a míru, většinou jim předchází mírně řečeno stresové období plné příprav. Proto vám chceme udělat radost soutěží o krásné ceny, které vám čas Vánoc určitě zpříjemní.

Můžete vyhrát nové zimní číslo časopisu Prima FRESH, v kterém najdete víc než 85 receptů, které si s chutí uvaříte nejen o Vánocích, ale i na Silvestra a během celé zimy. Kromě cukroví a vánočního menu zde totiž najdete i výtečné chuťovky a koktejly, nápadité recepty z dýně, exkluzivní dezerty i netradiční jedlé dárky.

A pokud rádi zkoušíte nové recepty, připravili jsme také stolní kalendář na rok 2018, který vám přinese novou inspiraci pro každý týden v roce! Na své si přijdou milovníci sladkých dezertů, výtečných polévek, svěžích salátů i masových pečínek. A protože ctíme sezonu, nabízíme nápady na svátky velikonoční i vánoční, letní grilovačku i podzimní zpracování úrody. Recepty jsou jednoduché, snadno zvládnutelné a z dostupných surovin. Jsme si jistí, že mezi novými recepty si najdete své oblíbené, které se stanou součástí vašeho rodinného repertoáru.

A ve vaší knihovně se určitě neztratí skvělá kuchařka Nakládačka na věčné časy, která je plná originálních receptů na lahůdky naložené do sklenice. Určitě v ní najdete super nápady na jedlé dárky i pohoštění na silvestra.

Šanci na výhru mají hned 3 soutěžící! A pokud nevyhrajete, nebuďte smutní, kalendář je v široké prodejní síti k mání za 59 Kč, časopis najdete právě teď ve všech dobrých trafikách a kuchařku u dobrých knihkupců.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku přímo ZDE pomocí webového formuláře.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Výherci balíčků:

Leoš Vyskočil, Plzeň

Vlasta Jachurová, Brno

Jitka Zahradníková, Sokolov

HERNÍ ŘÁD NAJDETE ZDE!

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH

Vychutnejte si pestrý podzim s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Stolní kalendář Prima FRESH 2018 Foto:

Nakládačka na věčné časy

V edici Prima FRESH vychází nová kniha Nakládačka na věčné časy

reklama

Související témata: soutěž , časopis Prima Fresh , kuchařka , Prima Fresh , stolní kalendář , Nakládačka na věčné časy

reklama

Přečtěte si také